Tekstolit, Bakelit - Tworzywa konstrukcyjne

Tekstolit, Bakelit - Tworzywa konstrukcyjne
Tekstolit, Bakelit - Tworzywa konstrukcyjne
ID wpisu: 34819
Dodano: 21.08.2021
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 131
CTR: 0.76%
65
Google
5
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Tekstolit należy do najstarszych materiałów konstrukcyjnych. Zawiera 40% polimerów i 60% innych tworzyw sztucznych. Cechuje się małą wrażliwością na podwyższone temperatury i znaczne naciski. W pełni usieciowana struktura i zbrojenie tkaniną czyni tekstolit bardzo wytrzymałym na naciski i uderzenia materiałem. Dopuszczalna temperatura pracy ciągłej to 120 stopni C. Tekstolit jest odporny na chemikalia oraz ma niski współczynnik tarcia.

Tekstolit Uniwersalne Tworzywo Konstrukcyjne
Spółka Ekonit działa na polskim rynku już od wielu lat i może poszczycić się dużym doświadczeniem w obszarze dystrybucji tworzyw sztucznych oraz wyrobów specjalistycznych.
Dbamy o to, aby w naszej ofercie każdy Klient poszukujący materiałów o specyficznych parametrach technicznych oraz właściwościach użytkowych, znalazł dokładnie to, co jest mu niezbędne.


Każdy produkt z listy dostępnego asortymentu posiada swoje wyjątkowe cechy charakterystyczne. W poszczególnych przypadkach, takich jak tekstolit lub Bakelit®, oczekiwać mogą Państwo świetnej odporności na działanie niekorzystnych czynników, wysokich i niskich temperatur, dużych obciążeń i tarcia, chemikaliów, olejów lub wody. Ponadto, przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi, obróbka surowców (takich jak tekstolit, bakelit i inne) oraz dopasowanie elementów nie sprawi większych trudności.
Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia u renomowanego oraz cenionego na rynku dystrybutora tworzyw sztucznych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: tekstolit.com

Opinie o stronie tekstolit.com (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedsiębiorstwo PHB ‘Tylińscy” z Leszna w województwie wielkopolskim od wielu lat zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych. Dzięki (...)
Firma STALREM zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki otworowej. Dostarcza szeroki wybór towaru pochodzącego od wiodących producentów. Można (...)
Niezależnie, czy planujesz montaż bramy wjazdowej do swojego domu, czy budowę hali produkcyjnej, firma Maral z pewnością spełni Twoje oczekiwania. (...)
Firma Kamil Przęczek Usługi Hydrauliczne z Wieliczki zaprasza! Świadczymy kompleksowe usługi hydrauliczne, jakie obejmują montaż nowych instalacji, (...)
Wytyczenia obiektów budowlanych, mapy do celów projektowych i prawnych, inwentaryzacje, pomiary kontrolne bądź pomiary mas ziemnych to wybrane usługi (...)
Produkcją materiałów budowlanych oraz ich transportem zajmuje się Wytwórnia Betonu Karo w miejscowości Głosków. Zapraszamy do skorzystania z naszych (...)
MD Inwest jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której działalność skupiona jest na wynajmie i sprzedaży samochodów segmentu „premium” (...)
Projektowanie i budowa maszyn poleca firma PROjekt w Stargardzie. Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn, wykonując projekty nietypowe według (...)
Usługi brukarskie i wywóz gruzu oferuje firma Brukmar z Piaseczna. Proponujemy usługi brukarskie oraz transportowe, gwarantując również wywóz gruzu. (...)