rachunkowosc-wielkopolskie.pl

rachunkowosc-wielkopolskie.pl
rachunkowosc-wielkopolskie.pl
ID wpisu: 34633
Dodano: 21.07.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 18
CTR: 0.00%
8
Google
0
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Obsługę księgową firm w Wielkopolsce oferuje Biuro Rachunkowe MAYA w miejscowości Dachowa. Biuro, które prowadzi Paulina Wawrzyniak, zajmuje się dokonywaniem wpisów w dzienniku także księgach głównej i pomocniczej, rozliczeniami z ZUS i US oraz prowadzeniem ewidencji środków finansowych firmy i przygotowaniem wewnętrznej dokumentacji. W ofercie znajduje się także prowadzenie księgowości uproszczonej i pełnej, jak również księgowość dla NGO, stowarzyszeń oraz fundacji. Szczegółowy cennik usług księgowych oraz więcej informacji nt. oferty znajdą Państwo na stronie. Zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.rachunkowosc-wielkopolskie.pl

Opinie o stronie www.rachunkowosc-wielkopolskie.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelarię tworzy zespół prawników, świadczących kompleksową pomoc prawną na rzecz osób prawnych, osób fizycznych także prowadzących działalność (...)
Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Chcesz skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie? Zachęcamy do kontaktu z doradcą kredytowym w Warszawie (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Grupy Kapitałowej Blitz Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która gwarantuje skuteczną windykację należności. (...)
Kancelaria Prawna Płock prowadzona przez Edytę Popowską i Adama Piechowicza specjalizuje się pomocy prawnej związanej z prawem cywilnym, administracyjnym (...)
Chcesz się rozwieść? Masz problem z byłym mężem? Nie masz określonych alimentów? Nie przejmuj się, adwokat w Warszawie pomoże w takich sprawa. (...)
Serwis DIAMENT oferuje internetową wymianę walut po najlepszych kursach w Sieci. Z wykorzystaniem naszej platformy możesz dokonać wymiany walut 24 (...)
Jesteśmy profesjonalną firmą konsultingową zajmującą się wspieraniem i rozwojem biznesu w Białymstoku. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie (...)
W Poznaniu znajduje się siedziba firmy MaximumOdszkodowan.pl - doświadczonego biura odszkodowawczego. Jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się (...)
Księgowość, jest nadzwyczaj istotnym elementem działania nawet jednoosobowego przedsiębiorstwa. Porządek w dokumentach finansowych jest niezbędny (...)