terapia-odpocznienie.com.pl

terapia-odpocznienie.com.pl
terapia-odpocznienie.com.pl
ID wpisu: 34422
Dodano: 10.06.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 31
CTR: 0.00%
13
Google
5
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Odpocznienie w Lipnicy w województwie pomorskim umożliwia pomoc w walce z różnorodnymi nałogami. Przyjmujemy osoby w różnym wieku, borykającymi się z uzależnieniem od leków, alkoholu, narkotyków bądź z innymi uzależnieniami. Zapewniamy leczenie ciała i ducha. Nasz ośrodek spełnia wszelkie niezbędne normy do prowadzenia tego typu działalności. Jakość świadczonych przez nas usług uwierzytelniają liczne certyfikaty. Posiadamy wysokie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z pacjentami. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.terapia-odpocznienie.com.pl

Opinie o stronie www.terapia-odpocznienie.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

MADARVIT to Ośrodek leczenia uzależnień w Chrząstowicach / k. Opola. Zapraszamy osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, leków i hazardu, które (...)
Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą zakładu optycznego w Leżajsku. W naszej placówce znaleźć można szeroki wybór okularów (...)
Firma AK Optyk proponuje duży wybór oraz kompleksową pomoc w zakresie doboru okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. W naszej ofercie odnajdą (...)
Terapeuta, trener rozwoju osobistego prowadzi terapię grupową uzależnień - zapoznaj się z ofertą ośrodka uzależnień z Warszawy wchodząc na stronę (...)
Wejdź na nasz-gabinet.pl i poznaj pełną ofertę wyjątkowego miejsca, gdzie możesz poddać się terapii uzależnień. Ośrodek leczenia uzależnień (...)
Specjalizujemy się w zapewnianiu usług opiekuńczych długoterminowych, na godziny oraz z zamieszkaniem w domu seniora. Zapewniamy opiekę osobom starszym (...)
Platform https://klinika-akme.pl/ to vademecum, które zawiera podstawowe informacje dotyczące uzależnień, opisy symptomów wskazujących na powstawanie (...)
Zapraszamy do dziecięcej poradni pedagogicznej w Lublinie! Jako Pracownia Diagnozy i Terapii Dziecka zajmujemy się leczeniem opóźnieniem w rozwoju (...)
Psychoterapia w Zielonej Górze, doświadczony zespół terapeutów specjalizujący się w terapii systemowej i psychoterapii rodzinnej. Konsultacje w (...)