Fundacja Niesiemy Nadzieję

Fundacja Niesiemy Nadzieję
ID wpisu: 34007
Dodano: 23.04.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 409
CTR: 0.00%
134
Google
10
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Fundacja Niesiemy Nadzieję powstała w 2006 r . Opiekujemy się dziećmi oraz osobami dorosłymi cierpiącymi najczęściej na ciężkie choroby genetyczne, takie jak zanik mięśni, porażenie mózgowe oraz mukowiscydoza, które są pod opieką hospicjum domowego.

Przede wszystkim dbamy o to, aby podnieść jakość życia chorych, dlatego kupujemy leki, opatrunki, sprzęt rehabilitacyjny, odżywki oraz opłacamy rehabilitację. Dla rodzin, które są w najcięższej sytuacji organizujemy również pomoc w zakresie zakupu żywności, środków czystości itp.

Robimy wszystko co możliwe aby wspomóc naszych podopiecznych w walce z ciężką chorobą. Organizujemy dla nich wyjścia do kina, teatru oraz wyjazdy wakacyjne. Podopiecznym, którzy ukończyli już edukację, staramy się znaleźć zatrudnienie. My sami zatrudniamy 4 podopiecznych. Obecnie mamy 60 rodzin stałych pod opieką, w okresie świątecznym jednak docieramy do grona 135 rodzin.

dane Fundacji:
KRS: 0000264888
Fundacja Niesiemy Nadzieję
ul.Traugutta 34
61-514 Poznań
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.niesiemynadzieje.pl

Opinie o stronie www.niesiemynadzieje.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

POLSKIE STOWARZYSZENIE DS. MASTITIS w Gnieźnie to organizacja non-profit skupiająca się na edukacji w zakresie problemu zapalenia wymion w stadach (...)
Istnieje wiele czynników, które mogą przyczynić się do zwiększenia ryzyka powstania chorób cywilizacyjnych. Fundacja Żyj zdrowo doskonale zdaje (...)
Jesteśmy fundacją, która zajmuje się pomocą bliźnim, którym w życiu nie wiedzie się dobrze. Istniejemy od 2011 roku i od tego czasu staramy się (...)
Seniorzy XXI wieku znacznie różnią się od tych, którzy żyli jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Panie przywiązują znacznie większą uwagę do tego, (...)
Fundacja Homo Homini Frater pomaga ludziom osiągnąć zintegrowanie własnej osobowości. Celem Fundacji są działania, poprzez różnorodne formy, (...)
Zastanawiając się na co ofiarować jeden procent podatku warto wziąć pod uwagę Towarzystwo Przyjaciół Dzieciom Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny, (...)
Powiedzmy stop przemocy! Stop pedofilii! Nie bądźmy bierni, reagujmy na przemoc fizyczną i psychiczną, krzywdę ludzką i znęcanie się nad zwierzętami. (...)
Działacz samorządowy Ireneusz Niewiarowski czynnie działa na rzecz polskiej wsi, przede wszystkim w obszarach miejscowości Konin, Koło, Turek i Kłodawa. (...)
Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem organizacji humanitarnej ADRA działającej w 125 krajach świata. Jej celem jest wspieranie rozwoju społecznego, (...)