Radca prawny Szczecin - dr Rafał R. Wasilewski Kancelaria

Radca prawny Szczecin - dr Rafał R. Wasilewski Kancelaria
ID wpisu: 33956
Dodano: 14.04.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 76
CTR: 0.00%
30
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski powstała, aby świadczyć kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców na najwyższym poziomie. Jako kancelaria wyspecjalizowana (butikowa) zajmujemy się prawem gospodarczym i cywilnym, a wybór specjalizacji podyktowany jest naszymi kompetencjami oraz doświadczeniem. Oferta jest kierowana przede wszystkim do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie, jak i w formie spółek. Przykładowe szczegółowe obszary prawa, którymi zajmuje się nasza kancelaria radcy prawnego to: prawo konkurencji, prawo spółek, prawo konsumenckie, prawo przewozowe, prawo własności intelektualnej, prawo zamówień publicznych. Świadczymy usługi prawne zarówno w formie stałej współpracy (stała obsługa prawna), jak i doraźnie (np. reprezentacja w konkretnej sprawie sądowej, pomoc w przygotowaniu konkretnej umowy). Kancelaria działa przede wszystkim na obszarze Szczecina i woj. zachodniopomorskiego, jednak w oparciu o wykorzystywane rozwiązania technologiczne (system CRM do obsługi spraw) pomagamy przedsiębiorcom także z innych obszarów Polski, a także przedsiębiorcom zagranicznym, których działalność ma związek z obszarem Polski.

Zapraszamy do kontaktu!
Kancelaria Radcy Prawnego
dr Rafał R. Wasilewski
www.radcawasilewski.pl
kancelaria@radcawasilewski.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: radcawasilewski.pl

Opinie o stronie radcawasilewski.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria adwokacka lublin znajduje się przy ulicy Fryderyka Chopina 32/13, niedaleko centrum miasta, a także galerii handlowej- Plaza. Tomasz Nowak (...)
Nie jesteś pewien, czy przedstawiona przez ubezpieczyciela sprawcy wycena szkód na pojeździe jest prawidłowa? Wyślij do totwojakasa.pl kosztorys (...)
Do Avista Polska koniecznie zgłoś się, jeśli uważasz, że otrzymałeś zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy. Musisz wiedzieć, że zdecydowana większość (...)
Prowadzę kancelarię prawną i mediacyjną. Specjalizuję się w sprawach związanych z ZUS. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w roli inspektora kontroli (...)
L&T Tax Group to biuro rachunkowe ukierunkowane na klienta bez znaczenia z jakiego regionu czy miasta w Polsce jest. Księgowość prowadzona jest (...)
Obsługa i doradztwo prawne w obszarze zamówień publicznych Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Starzewskiej specjalizuje się w obsłudze zamówień (...)
Nie wiesz, jak odpowiedzieć na pozew? Potrzebujesz pomocy w sprawie alimentacyjnej? Specjaliści z Legeli.pl oferują pomoc w sprawach prawnych - szybko (...)
Agencja Detektywistyczna Temida to Warszawskie biuro śledcze obszar działania biura detektywistycznego obejmuje nie tylko Polskę ale i Europę. W ofercie (...)