Fizyka z pasją

Fizyka z pasją
Fizyka z pasją
ID wpisu: 33510
Dodano: 30.01.2021
Kliknięć: 5
Wyświetleń: 711
CTR: 0.70%
309
Google
21
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4 (4 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Fizyka z pasją zawiera materiały z fizyki: artykuły, przykłady, wzory fizyczne oraz zadania z rozwiązaniami. Materiały zostały pogrupowane w 10 działów fizyki: właściwości materii, kinematyka, dynamika, praca moc energia, termodynamika, elektrostatyka, prąd elektryczny, magnetyzm, ruch drgający i falowy oraz optyka. Autorem materiałów jest profesor oświaty Leszek Bober.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: leszekbober.pl

Opinie o stronie leszekbober.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Od ponad 10 lat pomagamy przełamywać bariery w mówieniu po angielsku! TalkBack to nowoczesna szkoła języka angielskiego, prowadząca zajęcia (...)
Zapraszamy do skorzystania z oferty edukacji połączonej ze sportem! Szkoła Podstawowa UNISPORT i Liceum Sportowe GIMBASKET we Wrocławiu to oferta (...)
CK Belfer to Centrum Korepetycji, które specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży na różnym poziomie edukacyjnym. W rezultacie z powodzeniem (...)
Prywatne przedszkole i żłobek Tajemniczy ogród w Warszawie to wyjątkowe miejsce, gdzie Twoje pociechy poczują się komfortowo i bezpiecznie! Zapraszamy (...)
Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje, czy też zmienić zawód? Szkoła SINUS w Przemyślu oferuje absolwentom szkół średnich możliwość nauki na (...)
Szkoła językowa w Bielsku - Białej „For You” powstała, w celu kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu języków obcych. Wyróżniamy (...)
Opiekę i wychowanie dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat oferuje Centrum Rozwoju i Edukacji Cogito Sp. z o.o. w miejscowości Łąka. Jesteśmy integracyjnym (...)
Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją prywatnego żłobka „Kolorowe Baloniki” z Warszawy. Naszym celem jest stworzenie przytulnego, (...)
Platforma online ułatwiająca podróże językowe do szkół w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii. Oferta zawiera (...)