medex-vip.pl

medex-vip.pl
medex-vip.pl
ID wpisu: 32871
Dodano: 10.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 123
CTR: 0.00%
17
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Detoks alkoholowy oferuje ośrodek Medex-Vip w Posadzie pod Koninem. Zespół specjalistów medycznych eliminuje nowoczesnymi metodami nieprzyjemne i niebezpieczne objawy nagłego odstawienia alkoholu, czy narkotyków. Dobieramy różne środki wsparcia farmakologicznego i terapię motywacyjną w zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania choroby. Oferujemy również dalsze leczenie, na które pacjent kierowany jest do jednego z naszych Ośrodków Terapii Uzależnień na obszarze kraju. Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.medex-vip.pl

Opinie o stronie www.medex-vip.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Suplementy diety oferowane na stronie zdroweterapie.pl to produkty, które odznaczają się na rynku aptecznym najwyższym poziomem jakości oraz gwarantowanym (...)
Doborem aparatów słuchowych dla dzieci i dorosłych zajmuje się firma Echo aparaty słuchowe w Kielcach. Prowadzimy sprzedaż aparatów słuchowych, (...)
Szukasz dietetyka w swoim mieście? Zaoszczędź czas i przejdź na Szczęśliwy Sposób Odżywiania bez wychodzenia z domu! Poratal Dietetyk.pl to największa (...)
Sposób w jaki robimy zakupy jest łatwy i wygodny. Potrzebujesz czegoś lub chcesz? Po prostu udaj się do sklepu lub wskocz online i jest Twoje. Ale (...)
Zaburzenia w sferze seksualnej dotykają coraz większą liczbę mężczyzn. Dolegliwości te mogą bardzo niekorzystnie wpłynąć na życie prywatne (...)
Ośrodek Terapii Uzależnień Trzeźwość zajmuje się kompleksowym leczeniem alkoholizmu oraz innych uzależnień takich jak na przykład narkomania (...)
Jeśli poszukujesz wysokiej jakości urządzeń medycznych, koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy Med&Care w Gdyni. Na szczególną uwagę (...)
Zapomnij o problemach zdrowotnych i drogim sprzęcie medycznym. EM-KA Biznes to zaopatrzenie medyczne refundowane przez NFZ. W rezultacie masz szansę (...)