Odplastikowani

Odplastikowani
ID wpisu: 32868
Dodano: 10.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 276
CTR: 0.00%
165
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Odplastikowani to portal budujący świadomość ekologiczną. Skupiamy się na problemach związanych z używaniem plastiku. Przedstawiamy pomysłu na ograniczenie korzystania z niego lub na jego kolejne wykorzystanie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: odplastikowani.pl

Opinie o stronie odplastikowani.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dali się Państwo podpuścić i nieświadomie wykupili polisę, której wartość jest niższa niż zainwestowane w nią środki? Jeśli tak, to zapraszamy (...)
Ochotnicza Straż Pożarna w Widowie została założona w 1888r. Jednostka posiada remizę murowaną z jednym stanowiskiem garażowym. Na podziale bojowym (...)
Starsirodzice.pl opisuje recepty na lepsze i spokojniejsze życie. Na stronie znajdują się informacje dotyczące wielu kategorii m. in. choroby starszych (...)
Promowana przez nas akcja ma na celu pozyskanie wsparcia dla hospicjów. Naszym głównym celem jest rozpropagowanie problemów z jakimi muszą zmagać (...)
Fundacja Radia ZET to wyjątkowa organizacja, która za cel istnienia stawia sobie przede wszystkim pomoc potrzebującym - w tym wypadku, małym dzieciom (...)
Do nawiązania współpracy z naszą fundacją zachęcamy osoby indywidualne oraz instytucje zajmujące się kompleksową pomocą dla rodzin zajmujących (...)
Ekracja.pl to w pełni autorski serwis społecznościowy o polityce w Polsce. Jest w pełni niezależny politycznie od jakichkolwiek organizacji rządowych (...)
Strona "Akcje społeczne" powstała z potrzeby wypełnienia braków informacyjnych w mainstreamowych mediach internetowych, w których mało miejsca przeznacza (...)