deiure.com.pl

deiure.com.pl
deiure.com.pl
ID wpisu: 32390
Dodano: 27.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 167
CTR: 0.00%
22
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Robaszkiewicza „De Iure” z Siemianowic Śląskich świadczy usługi związane z prawem rodzinnym i opiekuńczym, nieruchomości, spadkowym, handlowym a oprócz tego proponuje pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowania, zakładaniu i rejestracji spółek i rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Zajmuje się też doradztwem, reprezentowaniem klienta przed sądami i opracowywaniem umów. Z jej usług korzystają klienci prywatni jak i wspólnoty mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości albo przedstawiciele branży zbrojeniowej, transportowej i logistycznej. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: deiure.com.pl

Opinie o stronie deiure.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Agencja Informacji i Bezpieczeństwa AXA EXPERT znajduje się w Krakowie a swoje usługi świadczy już od 1989 roku. Firma proponuje skuteczną pomoc (...)
Firma Green Turf zajmuje się montażem syntetycznych nawierzchni piłkarskich z certyfikatem Fifa. Instalujemy sztuczną nawierzchnie na wszelkich powierzchniach (...)
Kancelaria, która świadczy usługi prawne we Wrocławiu. Główne działy kancelarii to obsługa prawna firm ze szczególnym uwzględnieniem rejestracji (...)
Projekt Sprzedaż to grupa specjalistów z dziedziny sprzedaży, e-marketingu, copywritingu, social mediów i tłumaczeń, która kompleksowo pomoże (...)
Potrzebna jest najlepsza kancelaria adwokacka Wrocław? Zgłoście się do nas, a my wszystkim się zajmiemy. Nasza kancelarią podejmuje się wszystkich (...)
Mamczarek i Migdalska Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska w Warszawie specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym, prawie handlowym (...)
Firma Leasing Szczecin posiada bogatą ofertę leasingową dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Firma proponuje leasing nowych oraz używanych (...)
Jeśli interesuje Państwa oferta usług księgowych, zapraszamy do kontaktu z Biurem rachunkowym Jacka Zembatego - biegłego rewidenta z miejscowości (...)