Minazee - Gabinet Neuromedytacji w Gdańsku

Minazee - Gabinet Neuromedytacji w Gdańsku
Minazee - Gabinet Neuromedytacji w Gdańsku
ID wpisu: 32347
Dodano: 22.07.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 152
CTR: 0.66%
11
Google
10
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pierwszy w Polsce gabinet neuromedytacji, zlokalizowany w Gdańsku. Metody stosowane w Minazee opierają się na najnowszych badaniach naukowych o mózgu, medytacji i zdrowiu. Korzyści płynących z medytacji jest wiele - to między innymi poprawa pamięci, detoks stresu, spowolnienie procesów starzenia czy wzmocnienie odporności. Ponadto, medytacja może korzystnie wpływać na umysł i ciało, poprawić jakość życia i regulować emocje.


Kamila Orlińska jest pierwszym certyfikowanym trenerem neuromedytacji w Polsce. Ma za sobą 30 lat praktyki medytacyjnej oraz 15 lat pracy dla największych korporacji na świecie. Dziś łączy wiedzę z dziedziny medytacji z doświadczeniem na wysokich stanowiskach, dzięki czemu efektywnie pomaga wyższej kadrze managerskiej. W swojej pracy z klientem stosuje widzę opartą o najnowsze osiągnięcia nauki i technologii w dziedzinie działania mózgu, medytacji i neurofeedbacku
Kategorie:

Podlinkuj stronę: minazee.pl

Opinie o stronie minazee.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gabinet psychoterapii Rzeszów zaprasza już teraz. Jeśli macie problemy ze sobą i tym, co się dzieje w Waszym życiu to warto byłoby się do nas (...)
Marka Odexim powstała z myślą o odpowiedzialnej i skutecznej walce z nużycą. Każdy produkt z oferty powstał na bazie najwyższej jakości składników (...)
Prowadzisz gabinet trychologiczny, dermatologiczny czy salon fryzjerski i szukasz urządzeń do rozbudowy zaplecza technicznego i rozwoju oferty? Warto (...)
Oferujemy markowe kule ortopedyczne, które wytrzymają bardzo długi czas. Kule produkowane są przez firmę z bardzo dużymi tradycjami sięgającymi (...)
Zdrowie – stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu, a nie tylko całkowity brak choroby czy niepełnosprawności. W ostatnich (...)
Apolonia Dental to gabinet dentystyczny, w którym doświadczenie łączy się z młodzieńczą energią. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który (...)
Jeżeli szukasz producenta apteczek, możemy pomóc. Nasza oferta jest odpowiedzią na różne oczekiwania (mamy choćby apteczki autobusowe czy apteczki (...)
Zdrowie niewątpliwie jest naszym najważniejszym darem. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego ginekologa, gdzie możecie przeprowadzić badania w ciąży, (...)