"Piast" Jan Kołodziej

Piast Jan Kołodziej
ID wpisu: 32343
Dodano: 22.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 227
CTR: 0.00%
15
Google
8
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji gorczycy - białej, czarnej, sarepskiej, spożywczej. Od początku działalności prowadzimy współpracę z rolnikami i firmami produkcyjnymi w zakresie kontraktacji, skupu i dostaw ziarna gorczycy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nawiązaliśmy kontakt z polskimi i zagranicznymi producentami, takimi jak: Czechy, Słowacja, Ukraina, Węgry, Kanada, Niemcy.

Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.gorczyca.com.pl

Opinie o stronie www.gorczyca.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Meble drewniane, w tym meble kuchenne z drewna wykonuje firma MEBEL-ART DARIUSZ MICHALAK z Zielonki. Polecamy profesjonalne wykonanie mebli na zamówienie (...)
Oferujemy zabiegi w komorze hiperbarycznej na terenie Krakowa. Terapia w komorze hiperbarycznej wykorzystywana jest w rożnych obszarach medycyny i rehabilitacji. (...)
Nasza firma Auto Zyguła zajmuje się złomowaniem i demontażem pojazdów - osobowych oraz ciężarowych, kasacją samochodów, świadczeniem pomocy (...)
Firma Jurajskie drzewa oferuje usługi z zakresu profesjonalnej pielęgnacji i wycinki drzew przy użyciu metod alpinistycznych. Działamy kompleksowo (...)
Nasza firma PPCNC od 2015 roku zajmuje się tematyką maszyn CNC. Kompleksowo wykonujemy czynności związane z serwisem i utrzymaniem ruchu maszyn CNC. (...)
Wywozem szamba i nieczystości płynnych czy też opróżnianiem przydomowych oczyszczalni ścieków zajmuje się firma Żaneta Staszewska P.H.U. z Lublina. (...)
Odzież damską oferuje sklep Goddess Toujours! Jesteśmy polską marką, która powstała z pasji do mody i piękna. Nasz asortyment obejmuje stylowe, (...)
RENEX jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń (...)
Słońce - dzięki niemu nie tylko istnieje życie na naszej planecie, ale także energia elektryczna. Możemy z niej korzystać nawet przez 30 lat. Jak (...)