moll.com.pl

moll.com.pl
moll.com.pl
ID wpisu: 32336
Dodano: 21.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 152
CTR: 0.00%
9
Google
7
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: MOLL Telecom Service w Warszawie proponuje innowacyjne rozwiązania w zakresie usług teleinformatycznych. Zajmujemy się optymalizacją usług teleinformatycznych i outsourcingiem telekomunikacyjnym. W ramach optymalizacji realizujemy audyt wstępny, przeprowadzamy analizę potrzeb i przegląd ofert dostępnych na rynku, przeprowadzamy negocjacje oraz tworzymy przejrzysty raport przedstawiający oferowane rozwiązania. Pomagamy we wdrożeniu wybranego rozwiązania. Oferujemy sztuczną inteligencję MOLL-BOT, która wykorzystuje technologię rozpoznawania mowy i służy do analizy danych oraz komunikacji. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.moll.com.pl

Opinie o stronie www.moll.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma BOKA TECH we Wrocławiu działa w branży instalatorstwa telekomunikacyjnego. Zajmujemy się projektowaniem instalacji elektrycznych oraz świadczymy (...)
Nowoczesny i funkcjonalny system paszportyzacji trzeciej generacji fastGIS m. in. dla polskiego oddziału T-Mobile oraz przeszło 150 przedsiębiorstw, (...)
Chcesz wykonać telefon i orientujesz się, że nie masz pieniędzy na koncie? Co powiesz na szybkie doładowanie konta? Dbamy o Twój czas i lubimy wygodne (...)
Specjalizujemy się w firmie XOXO WiFi w oferowaniu dostępu do Internetu na terenie całego świata. Zapewniamy naszym klientom Internet bez opłat, (...)
Pelmar to firma, która świadczy usługi z branży telekomunikacyjnej. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1991 roku. Przede wszystkim zajmuje się (...)
Profesjonalne usługi, konkurencyjne ceny i znajomość polskiego rynku – to coś co wyróżnia sieć OTVARTA spośród innych firm oferujących usługi (...)
Telefony VoIP to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich planujących zaoszczędzić na opłatach telefonicznych. Nie da się ukryć - wiele ludzi nie (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, który zajmuje się sprzedażą produktów z zakresu podsłuchów i innych urządzeń (...)