WizaSerwis - wizy, legalizacja dokumnetów

WizaSerwis - wizy, legalizacja dokumnetów
ID wpisu: 32224
Dodano: 07.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 400
CTR: 0.00%
35
Google
13
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Agencja pośrednictwa wizowego. Wizy do wszystkich krajów a w szczególności do Chin, Rosji, Białorusi, Kanady, Australii, USA, Arabii Saudyjskiej, Wietnamu, Indonezji, Japonii.
Legalizacja dokumentów przeznaczonych do obrotu za granicą. Apostille na dokumentach np. akt urodzenia, małżeństwa, dyplomu ukończenia studiów a także dokumentach handlowych jak certyfikaty pochodzenia, faktury eksportowe, pełnomocnictwa, odpisy z KRS, wypisy z Ksiąg Wieczystych i inne.
Zaproszenia do Polski dla cudzoziemców, wiza Schengen do Polski i inne usługi przeznaczone dla podróżnych odwiedzających Polskę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: wizaserwis.pl

Opinie o stronie wizaserwis.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zorientowani Travel Club to miejsce, które powstało w wyniku pasji do podróżowania. Naszym hobby staramy się zarazić innych miłośników turystyki (...)
Dzięki prezentowanej stronie można wyszukać hotele nad polskim morzem, które są wyposażone w baseny - baseny kryte lub odkryte. To coraz powszechniejsze (...)
Busik Zofia Bartocha to firma transportowa z Warszawy świadcząca usługi przewozu indywidualnego i grupowego. Główny profil naszej działalności (...)
Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, którą zamieściliśmy na internetowej stronie. Znajdziecie w niej (...)
Planowanie wakacji to niewątpliwa przyjemność dla każdego z nas. Możemy sobie w tym pomóc - pewne-wakacje.pl - to portal w którym przeczytasz o (...)
Rejsy wycieczkowe grupowe i indywidualne, kolonie i zielone szkoły to propozycje Biura Podróży Sun Klub w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy wszystkich, (...)
Beskidzkie Centrum Turystyki z siedzibą w Żywcu w województwie śląskim to profesjonalne biuro podróży, które istnieje już od wielu lat. Firma (...)
Visit Album to nie tylko kreator podróży, ale także portal pozwalający na wymianę doświadczeń. Stwórz swój elektroniczny dziennik podróży, (...)
Na blogu podróżniczym EmilPodrozuje.pl znajdziesz najważniejsze porady dotyczące podróży – jak zdobyć pieniądze na wyjazdy, zaplanować podróż (...)