Sawicom Usługi informatyczne

Sawicom Usługi informatyczne
ID wpisu: 29804
Dodano: 29.08.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 527
CTR: 0.00%
36
Google
14
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich firm. Dla firm wymagających stałej opieki oferowane są odpowiednie pakiety serwisowe. Zarządzanie infrastrukturą IT, projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych, dostawy sprzętu i oprogramowania, doradztwo informatyczne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sawicom.pl

Opinie o stronie www.sawicom.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

LaptopFix to serwis komputerowy mieszczący się na terenie Warszawy w dzielnicy Ochota. Naprawiamy laptopy, tablety i konsole. W ofercie znajduje się (...)
Multi Serwis jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego rynku usług technicznych i informatycznych oczekującego pełnego wachlarza umiejętności. To, (...)
Nasza firma świadczy usługi z zakresu sprzedaży, napraw i serwisu drukarek. w naszej ofercie znajduje się również punkt ksero, oprogramowania, kserokopiarki, (...)
Megaserwis to sprawdzona firma zajmująca się naprawą komputerów, laptopów i płyt głównych. Oferujemy również części do laptopów. Zanim podejmiemy (...)
KOMES powstało w 2011r. i jest czołowym dostawcą specjalistycznych usług inżynierskich dla przedsiębiorstw w naszym kraju i na świecie. Współpracujemy (...)
B2Net to agencja marketingowa i interaktywna z siedzibą w Poznaniu. Proponujemy między innymi robienie responsywnych stron, usługi z działu marketingu (...)
Smart Keeper to innowacyjny system zabezpieczeń IT, dzięki któremu porty USB, sieciowe i łączy optycznych, ale także pamięci masowe i dyski twarde (...)
Firma LaptopDirect zlokalizowana w Koninie świadczy usługi informatyczne osobom prywatnym oraz firmom lokalnym. Zapraszamy także w przypadku problemów (...)
Pozycjonowanie każdej strony należy poprzedzić specjalnym audytem strony. W przypadku gdy strona była pozycjonowana przez inna firmę to również (...)