Damian kowalczyk pis

Damian kowalczyk pis
Damian kowalczyk pis
ID wpisu: 29718
Dodano: 20.08.2019
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 624
CTR: 0.48%
42
Google
11
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Damianarturkowalczykblog.eu to blog internetowy Damiana Kowalczyka. Jestem młodym politykiem związanym z Prawem i Sprawiedliwością. Zawodowo specjalizuję się w PR i marketingu. Ukończyłem studia na zarządzaniu, a planuję również studiowanie ekonomii. Pasjonuję się polityką. Chętnie czytam również literaturą faktu. Szczegółowe informacje na mój temat znajdziesz na mojej stronie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: damianarturkowalczykblog.eu

Opinie o stronie damianarturkowalczykblog.eu (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy na nowo powstały serwis z wiadomościami o barwie prawicowej. Został utworzony z misją publikowania przeanalizowanych wiadomości opartych (...)
Jeśli chcesz oszczędzasz na emeryturę to pracownicze plany kapitałowe są pomysłem dla ciebie. PPK jest planem oszczędzania na emeryturę, gwarantowanym (...)
Polska Uczciwa to strona o polityce i sprawach społecznych. Jako główny wątek w pierwszym etapie działalności udziela poparcia dla idei JOW (Jednomandatowych (...)
Dla każdego z nas ważne jest, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Dlaczego? Każde wydarzenia odbijają się mniej lub (...)
bielan.pl to strona znanego europosła Adama Jerzego Bielana. Zawiera informacje dotyczące jego kariery zawodowej poczynając od studiów poprzez nieustające (...)
Polityczne wiadomości z Polski oraz Europy w jednym miejscu. Abcpolityki jest portalem politycznym, w którym każdy zainteresowany znajdzie ciekawy (...)
Ekracja.pl to w pełni autorski serwis społecznościowy o polityce w Polsce. Jest w pełni niezależny politycznie od jakichkolwiek organizacji rządowych (...)
Strona "Akcje społeczne" powstała z potrzeby wypełnienia braków informacyjnych w mainstreamowych mediach internetowych, w których mało miejsca przeznacza (...)
Oficjalna strona Małgorzaty Sokół - najlepszej kandydatki na prezydenta miasta Chełma. Wybory już w październiku! Zapoznaj się z programem i moimi (...)