rob-bud.info.pl

rob-bud.info.pl
rob-bud.info.pl
ID wpisu: 28836
Dodano: 15.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 326
CTR: 0.00%
13
Google
10
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wysokiej jakości posadzki szlichty cementowo-piaskowej wykonuje firma ROB-BUD Usługi Ogólnobudowlane-Handel Majewski Robert w Pszowie. Nasze posadzki zmniejszają ilość materiałów do wyrównania, są idealnie poziome i gładkie, co zapewnia niższe koszty. Dla naszych klientów użyczamy gwarancji na poziom, wytrzymałość oraz trwałość wykonanej przez nas posadzki. Poza tym robimy uskoki, tak aby każda podłoga zeszła się na tej samej wysokości, przygotujemy posadzkę pod każdą podłogę oraz gwarantujemy doradztwo. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: rob-bud.info.pl

Opinie o stronie rob-bud.info.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Tom-Bud to doświadczona firma specjalizująca się w budowie dachów, która funkcjonuje na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. W obrębie (...)
Z ogromną przyjemnością prezentujemy firmę Sestal. Przedsiębiorstwo umiejscowione w Bytomiu, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży blach trapezowych (...)
Rozwiązania dla domu i dla przemysłu w zakresie drzwi, okien, garaży i automatyki dostarcza firma Unissoll w Elblągu. Funkcjonujemy na terenie całej (...)
Brukowanie alejek, parkingów, chodników, podjazdów oraz schodów i tarasów oferuje firma Rafex w Strzegomiu. W ramach usług zajmujemy się dodatkowo (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy ŻURAWIE24, której siedziba znajduje się w Gdańsku. Od ponad 25 lat zajmujemy (...)
Materiały samoprzylepne oferuje firma DUO S.C. A.Puzyniak, W. Puzyniak w Radwanicach. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości materiałów (...)
Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się kompleksowym projektowaniem oraz wykonywaniem powierzchni biurowych, zapraszamy do obejrzenia oferty (...)
Jeśli szukasz dostawcy kruszyw wysokiej jakości, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Nabzdyk w miejscowości Wtórek k/Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
Serwis mieszalników do betonu, projektowanie konstrukcji stalowych, naprawy i modernizacje maszyn do produkcji betonu lub konserwacja urządzeń i całych (...)