Kancelaria Iuriso - windykacja i odszkodowania w Tarnowie

Kancelaria Iuriso - windykacja i odszkodowania w Tarnowie
ID wpisu: 27929
Dodano: 10.02.2019
Kliknięć: 83
Wyświetleń: 3427
CTR: 2.42%
1840
Google
74
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.77 (53 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Iuriso, która ma swoją siedzibę w Tarnowie przy ul. Konarskiego 25, świadczy pomoc prawną przy sprawach dotyczących odszkodowań i windykacji przeterminowanych należności. Odszkodowania, którymi zajmuje się kancelaria dotyczą zdarzeń ubezpieczeniowych do 20 lat wstecz. Obejmują odszkodowania dla osób, które ucierpiały w wyniku wypadku komunikacyjnego lub błędu medycznego. Prawnicy zatrudnieni przez kancelarię reprezentują swoich klientów przed firmami ubezpieczeniowymi nie tylko w Tarnowie, ale w dowolnej miejscowości w Polsce.
Windykacja należności, którą świadczy kancelaria dotyczy przeterminowanych długów i prowadzi obsługę długów na wszystkich etapach procesu egzekucyjnego. Prawnicy kancelarii zajmują się windykacją w Tarnowie i poza Tarnowem. Więcej szczegółów można znaleźć na firmowej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.iuriso.pl

Opinie o stronie www.iuriso.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Wojtaszka w Krakowie wyspecjalizowała się w zakresie prawa karnego, cywilnego oraz spraw związanych z odszkodowaniami. (...)
Firma świadczy usługi z zakresu formalności związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Nasza firma pomaga uzupełniać braki (...)
W obsłudze podmiotów gospodarczych, które prowadzą księgi rachunkowe tzw. pełną księgowość specjalizuje się firma Yellow Frog Sp. z.o. w Bydgoszczy. (...)
Jeśli pragniesz zwiększyć swoją skuteczność osobistą oraz zawodową, dbając o siebie, zapraszamy do The Wellness Institute w Józefowie. Nasza (...)
Jeśli prowadzisz firmę i szukasz kompleksowej obsługi księgowej, poznaj ofertę Biura rachunkowego Q Solutions. Zapewniamy bezpieczeństwo księgowe (...)
Od dekady nasza firma oferuje klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym niezależne doradztwo finansowe. Wdrożyliśmy najwyższe standardy obsługi (...)
Kompleksową obsługą prawną firm oraz osób indywidualnych, trudni się Kancelaria Adwokacka Tomasz Kilanowski z Piotrkowa Trybunalskiego. Pomoc znajdą (...)
Radca prawny Robert Małecki prowadzi kancelarię, która znajduje się w Tczewie. Specjalizuje się ona w obsłudze osób fizycznych oraz prawnych, przedsiębiorstw, (...)
Kancelaria Adwokacka dr Beata Bieniek, zlokalizowana w Zabrzu, proponuje pomoc i obsługę prawną dla osób fizycznych, przedsiębiorców oraz instytucji (...)