Luxmed

Luxmed
ID wpisu: 26850
Dodano: 13.08.2018
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1190
CTR: 0.00%
251
Google
12
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Luxmed Lublin to centrum medyczne oferujące szeroki zakres usług medycznych, Lekarze specjaliści na NFZ, poradnie prywatne, badania, zabiegi. Dostępne są zabiegi chirurgiczne prywatnie, a także od niedawna medycyna estetyczna. Luxmed to wygodna obsługa i łatwa dostępność dla pacjentów korzystających z pomocy medycznej doraźnie, jak i dla tych, którzy zmagają się z przewlekłymi chorobami. Nowoczesne poradnie lekarskie odpowiadają na potrzeby i wyzwania zdrowotne częste w dzisiejszym świecie, gdzie coraz powszechniejsze stają się choroby cywilizacyjne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: luxmedlublin.pl

Opinie o stronie luxmedlublin.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Klinika stomatologiczna Varsovia Dental zlokalizowana jest w Warszawie. Jej specjalnością jest świadczenie takich usług jak – chirurgia stomatologiczna, (...)
Profesjonalny Lekarz to portal stworzony z myślą o lekarzach i osobach potrzebujących pomocy medycznej. Lekarze mogą promować swoje usługi i ułatwić (...)
Szkoły rodzenia są dzisiaj standardem dla kobiet przygotowujących się do przebiegu porodu. Położna z doświadczeniem, stale rozwijająca swoją (...)
Dr Dębski to jeden z najlepszych specjalistów chirurgii plastycznej w Polsce. Dlatego też już 2 razy występował w programie "Życie bez wstydu" (...)
Szukasz psychologa lub psychiatry we Wrocławiu? Chcesz aby twoje dziecko spotkało się z psychoterapeutą? Zatem Centrum Psychoterapii i Szkoleń Consilia (...)
Kancelaria Prawnicza LEX specjalizuje się w obszarze medycyny oraz branży lekarskiej. Konkretniej, to kancelaria prawa medycznego, która będzie w (...)
Właściwa diagnostyka chorób narządów wewnętrznych jest kluczem do podjęcia właściwego leczenia, dlatego zapraszamy na USG do kliniki EchoUSG. (...)
Posiadający swoją siedzibę we Wrocławiu Gabinet Relaksacyjny Beni Medical oferuje szeroki wachlarz usług z branży fizykoterapii. Wykonujemy takie (...)
W Medi Wizyta specjalizujemy się realizowaniem pomocy medycznej w zakresie między innymi nagłych zachorowań. Realizujemy wizyty domowe szczecin, które (...)