Anatomic - szkoła masażu

Anatomic - szkoła masażu
Anatomic - szkoła masażu
ID wpisu: 22777
Dodano: 14.11.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 744
CTR: 0.00%
37
Google
23
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli kiedyś się Wam marzyło pracowanie jako masażysta to bardzo możliwe, że w szkole Anatomic będziecie mieli okazję się odpowiednio do takiej właśnie pracy przygotować. Mamy wam do zaoferowania kilka interesujących propozycji kursów masażu dopasowanych do Waszego stopnia zaawansowania oraz fizycznych możliwości. Jeśli z nami będziecie mogli się uczyć masażu będziecie mieli gwarancje, że zostaniecie przygotowani do pracy jako masażysta od strony praktycznej. Znajdziecie naszą placówkę na terenie Gdyni.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: anatomic.szkola.pl

Opinie o stronie anatomic.szkola.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W naszej ofercie występują szkolenia BHP, PPOŻ, nadzór i doradztwo BHP, w tym przeprowadzanie dokładnych audytów bezpieczeństwa w zakładzie pracy. (...)
Szkoła rysunku TOTU oferuje profesjonalne przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia o kierunku architektura, architektura wnętrz, grafika, wzornictwo, (...)
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Auto-Moto Szkoły, która znajduje się w Nowym Sączu. Nasza placówka posiada ponad 20- letnie (...)
Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy prowadzonej przez Andrzeja Sudoła. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Olsztynie, (...)
Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Centrum Nurkowego Divemania, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Od wielu lat (...)
Gorąco zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z działalnością szkoły językowej Kredkowski Express, która działa na terenie kilku miast w Polsce (...)
Zapraszamy Państwa do współpracy z Centrum Szkoleń Kora, którego siedziba mieści się w Sopocie, a oddziały w Gdyni oraz Bydgoszczy. Prowadzimy (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Jagiellońskiego Centrum Języków UJ. Zapraszamy studentów, nauczycieli akademickich a także (...)
Portal jest własnością HIGH5 GROUP. To miejsce w przestrzeni internetowej, które powinno przypaść do gustu profesjonalistom i pasjonatom Human Resources (...)