Witryna kancelarii w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.

Witryna kancelarii w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.
ID wpisu: 21748
Dodano: 27.07.2016
Kliknięć: 134
Wyświetleń: 4319
CTR: 3.10%
1969
Google
161
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.67 (64 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prezentowana strona internetowa wchodząca w skład przedsiębiorstwa w postaci kancelarii adwokackiej zawiera informacje o zakresie i rodzaju świadczonych usług prawniczych oraz miejscu ich wykonywania. Biuro główne jest położone w miejscowości Dąbrowa Górnicza zaś dodatkowo w miejscowości Jastrzębie-Zdrój położone jest biuro filii kancelarii. Adwokat wykonuje usługi polegające przede wszystkim na: sporządzaniu opinii prawnych, udzielaniu porad prawnych, redagowaniu umów gospodarczych, reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych ( m.in. sprawy cywilne i rodzinne, sprawy pracownicze, sprawy z ubezpieczeń społecznych, sprawy karne i karnoskarbowe ) gdzie występuje jako obrońca oskarżonego lub pełnomocnik pozwanego, powoda tudzież uczestnika postępowania nieprocesowego. Adwokat informuje, że występuje w imieniu klientów przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi sporządzając odwołania od decyzji, a następnie skargi w oparciu o przepisy prawnej prawa administracyjnego. Do rodzaju świadczonych usług zaliczyć należy także sporządzanie wszelkiego rodzaju aktów prawnych związanych z obrotem prawnym takich chociażby jak: umowy cywilnoprawne, umowy gospodarcze, regulaminy, umowy spółek, ogólnych warunków sprzedaży, czy też pismo procesowych takich jak: pozew o zapłatę, pozew o rozwód lub separację, wniosek o przysposobienie, o stwierdzenie zasiedzenia, o wszczęcie egzekucji, o podział majątku i zniesienie współwłasności. Szczególną uwagę adwokat poświęca przepisom prawnym regulującym wykonywanie i świadczenie usług za pośrednictwem sieci internetowej w tym zwłaszcza sporów wynikłych z dokonywania płatności on-line. Wszystkie wymienione usługi są wykonywane co do zasady osobiście przez adwokata w biurze w Jastrzębiu-Zdroju lub Dąbrowie Górniczej w godzinach ich urzędowania lub w innych porach ustalonych osobiście z adwokatem. Miejscem wykonywania usług prawnych jest terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ze szczególnym uwzględnieniem woj. śląskiego
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adwokatpytlewski.pl

Opinie o stronie adwokatpytlewski.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dobre oferty kredytów gotówkowych na oświadczenie, bez zbędnych formalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą, (...)
Istnieją dwie drogi windykacji, pierwszą z nich jest windykacja polubowna, drugą z nich jest windykacja sądowa. Warszawa to miejsce, w którym prężnie (...)
Notariusz działa w Polsce jako osoba zaufania publicznego. Notariusz wykonuje czynności notarialne, dbając o zabezpieczenie stron, które zwracają (...)
Adwokat Kamila Łukowicz z Wrocławia charakteryzuje się gruntownym przygotowaniem merytorycznym, dużym doświadczeniem i rzetelnością w podejściu (...)
Kancelaria adwokacka Maksymiliana Bergtrauma we Wrocławiu zajmuje się całościową obsługą prawną firm i podmiotów indywidualnych w zakresie gałęzi (...)
Kancelaria adwokacka Artura Pietraszkiewicza mieści się w Suwałkach. Specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych oraz rodzinnych. Adwokat zajmuje (...)
Kancelaria z Poznania świadczy usługi notarialne zgodnie z ustawą prawa o notariacie. Notariusz wykonuje takie czynności jak sporządzanie poświadczeń, (...)
Pomoc prawną kierujemy do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Prawnik Magdalena Kuraś stara się podejść do każdej ze spraw indywidualnie (...)
Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i zinstytucjonalizowanych. Chcąc zapewnić Wam kompleksową obsługę (...)