Szkoła podstawowa niepubliczna Łódź

Szkoła podstawowa niepubliczna Łódź
Szkoła podstawowa niepubliczna Łódź
ID wpisu: 13892
Dodano: 31.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 746
CTR: 0.00%
40
Google
18
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W Szkole Europejskiej działa Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa, która oferuje dzieciom możliwość zyskania certyfikatów Cambridge już od czwartej klasy. Oprócz tego placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem i gwarantuje dzieciom naukę w kameralnych klasach. Szkoła posiada spójny program wychowawczy, w tym innowacyjne metody nauczania matematyki oraz czytania. Posiada również rozwiniętą edukację sportową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: szkola-lodz.com.pl

Opinie o stronie szkola-lodz.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Liceum znajdujące się w Szkole Europejskiej jest liceum dwujęzycznym, które kształci podczas trzyletniej nauki młodzież z języka angielskiego (...)
Nowoczesna szkoła dwujęzyczna, mieszcząca się w Łodzi. Preferowane w niej są nowoczesne metody nauczania, w tym komunikacja w dwóch językach: (...)
Zapoznaj się z bogatą ofertą przedszkola niepublicznego MAŁY EUROPEJCZYK, które oferuje ponadstandardowe warunki sprzyjające rozwojowi malucha w (...)
Eduplaza to szkoła językowa z Kalisza specjalizujące się w nauce business english. Ich największą zaletą jest wysoki profesjonalizm świadczonych (...)
Poszukujesz stażu lub praktyki zagranicznej? Serwis Feender.com jest właśnie dla Ciebie! Za pomocą specjalnej wyszukiwarki umieszczonej na naszej (...)
Oferta biura tłumaczeń należącego do firmy Mellow Group Sp. z o.o. jest bardzo bogata i różnorodna i obejmuje m. in. tłumaczenia stron internetowych (...)
Każdy ma świadomość tego, jak znaczące jest aktualnie rozbudowywanie swych zdolności oraz predyspozycji, na ogół poprzez wzięcie udziału w różnorakich (...)
miniPRZEDSZKOLAK to przedszkole z grupami żłobkowymi dla dzieci już 1,5 roku życia. Bogaty program edukacyjny oraz wyjątkowe warunki przestrzenne (...)
Zastanawiasz się nad wyborem uczelni? Szukasz szkoły wyższej w Katowicach? Zależy Ci na ciekawych zajęciach i kompetentnych wykładowcach? Chcesz (...)