Medycyna estetyczna Rzeszów

Medycyna estetyczna Rzeszów
Medycyna estetyczna Rzeszów
ID wpisu: 7880
Dodano: 16.02.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 692
CTR: 0.00%
135
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Studio Urody „Piccola Stella” mieści się przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. W ofercie salonu widnieje szereg popularnych zabiegów kosmetycznych – m.in. depilacja laserowa, zabiegi na twarz, naturalny lifting czy nawet usługa zwana pogotowiem kosmetycznym oraz manicure i pedicure.
Szczegółowe informacje dotyczące oferty zostały zamieszczone na witrynie - studio-piccolastella.pl. Znajdują się tu również informacje kontaktowe oraz informacje o stosowanym sprzęcie i preparatach kosmetycznych. Każdy zabieg został szczegółowo opisany – zarówno istota zabiegu, zalety jak również przeciwwskazania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: studio-piccolastella.pl

Opinie o stronie studio-piccolastella.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Streszczenie wiadomości dotyczących wybranych programów dietetycznych. Specyfikacja diety posiada takie szczegóły jak przykładowe menu, zalety i (...)
Kwestie powiązane z prawem i kodeksami pracy to zmora wielu przedsiębiorstw. Nie każdy ma odpowiednie wykształcenie i wiedzę, by się nimi zajmować, (...)
Od 2003 roku w Warszawie działa firma pod nazwą Zewnętrzny Dział Personalny. To firma, jakiej działalność opiera się na przejęciu od małych (...)
Przedsiębiorstwo JanDekarz z województwa kujawsko-pomorskiego to przedsiębiorstwo rodzinne od pokoleń specjalizujące się w wykonywaniu wszechstronnych (...)
Budujesz czy też odnawiasz dom? Szukasz fachowca, dzięki któremu Twoje wnętrza będą wyglądały niezwykle oraz pomysłowo, a równocześnie cenisz (...)
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu lokal w Jeleniej Górze, w jakim serwowane są wspaniałe dania kuchni polskiej, produkty garmażeryjne, domowe ciasta (...)
Przedsiębiorstwo URQ Transport-Serwis specjalizuje się w naprawie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także w transporcie produktów (...)
Zarówno klimatyzacja, jak i wentylacja mogą uczynić, iż nie odczujemy wyczerpania po wielu godzinach pracy, przy dużej ilości urządzeń (takich (...)