Usługi pogrzebowe Wrocław

Usługi pogrzebowe Wrocław
Usługi pogrzebowe Wrocław
ID wpisu: 5226
Dodano: 20.12.2011
Kliknięć: 2662
Wyświetleń: 7007
CTR: 37.99%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
739
Google
133
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.61 (321 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Amen zakład usług pogrzebowych założony w 1949 roku od ponad sześćdziesięciu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Obszar działalności to głównie Wrocław i województwo dolnośląskie. W ofercie transport zmarłych z mieszkań, chłodnia, załatwianie formalności pogrzebowych (akty zgonu USC, zasiłki ZUS, rezerwacja terminów pogrzebów na cmentarzach), pogrzeby tradycyjne i kremacje, bezgotówkowe rozliczanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego, sprzedaż urn, trumien, wieńców i wiązanek pogrzebowych. Zakład Amen świadczy usługi pogrzebowe przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: amen.wroclaw.pl

Opinie o stronie amen.wroclaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Marzenia o pięknym ogrodzie dotyczą każdego człowieka, który posiada swój własny dom. Aby stworzenie takiego ogrodu było możliwe konieczny jest (...)
Naszą specjalnością jest dobór, montaż, konserwacja, napełnianie oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Firma (...)
Czarter łodzi motorowych jest opłacalnym zajęciem. Strona firmy moto czarter posiada wiele pożytecznych wiadomości na temat wynajmu jachtów. Przejrzysta (...)
Aby zaznać relaksu i odpocząć w miejscu o wysokim standardzie nawet jesienią czy zimą wcale nie potrzeba inwestować dużej gotówki w zagraniczne (...)
Mamy dużą przyjemność móc zaprezentować Państwu propozycję firmy REVISION. Siedziba naszego biura mieści się w Rzeszowie, mimo to nasze usługi (...)
Usługi elektryczne stanowią przedmiot działalności firmy Elektryk Wrocław. Firma kieruje swoją ofertę do mieszkańców Wrocławia oraz okolicznych (...)
Zajmujemy się realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych prowadzeniem księgowości, rozliczeń pracowniczych na rzecz firm. (...)
Od 2004 r. na polskim rynku żywiołowo działa przedsiębiorstwo ELZET, specjalizujące się w świadczeniu wszechstronnych usług dla Klientów indywidualnych (...)