Tutoringo - platforma, która łączy korepetytorów i uczniów.

Tutoringo - platforma, która łączy korepetytorów i uczniów.
ID wpisu: 33590
Dodano: 14.02.2021
Kliknięć: 27
Wyświetleń: 115
CTR: 23.48%
36
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.6 (5 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Internetowa platforma, która łączy korepetytorów, studentów i uczniów. Bezpłatne narzędzia i rozwiązania wspierające nauczanie online i stacjonarne.

Rozszerzone profile, ogłoszenia, porównywarka ogłoszeń, wyszukiwarka, interaktywna mapa, kalendarz i rezerwacje online, narzędzia do nauki zdalnej, inteligentne notyfikacje, czat oraz wiele innych przydatnych rozwiązań.

Szeroki wybór opcji i przedmiotów. Korepetycje z matematyki, chemii, fizyki, języków obcych, przedmiotów maturalnych oraz wielu innych.

Zwiększając efektywność korepetytorów portal Tutoringo.com zapewnia lepsze rezultaty nauki uczniom i studentom, oraz przyczynia się do demokratyzacji nauki. Najlepsi korepetytorzy dostępni są dla każdego, wszędzie i zawsze.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: tutoringo.com

Opinie o stronie tutoringo.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Fizyka z pasją zawiera materiały z fizyki: artykuły, przykłady, wzory fizyczne oraz zadania z rozwiązaniami. Materiały zostały pogrupowane w 10 (...)
Od ponad 10 lat pomagamy przełamywać bariery w mówieniu po angielsku! TalkBack to nowoczesna szkoła języka angielskiego, prowadząca zajęcia (...)
Serwis Nieruchmosc.biz jest poświęcony ogłoszeniom nieruchomości z rynku pierwotnego i rynku wtórnego. W serwisie znajdziesz wiele ciekawych ofert (...)
Zapraszamy do skorzystania z oferty edukacji połączonej ze sportem! Szkoła Podstawowa UNISPORT i Liceum Sportowe GIMBASKET we Wrocławiu to oferta (...)
CK Belfer to Centrum Korepetycji, które specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży na różnym poziomie edukacyjnym. W rezultacie z powodzeniem (...)
Prywatne przedszkole i żłobek Tajemniczy ogród w Warszawie to wyjątkowe miejsce, gdzie Twoje pociechy poczują się komfortowo i bezpiecznie! Zapraszamy (...)
Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje, czy też zmienić zawód? Szkoła SINUS w Przemyślu oferuje absolwentom szkół średnich możliwość nauki na (...)
Szkoła językowa w Bielsku - Białej „For You” powstała, w celu kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu języków obcych. Wyróżniamy (...)