Opieka dla Seniora

Opieka dla Seniora
Opieka dla Seniora
ID wpisu: 33572
Dodano: 11.02.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 89
CTR: 0.00%
57
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Specjalizujemy się w zapewnianiu usług opiekuńczych długoterminowych, na godziny oraz z zamieszkaniem w domu seniora. Zapewniamy opiekę osobom starszym i niepełnosprawnym. Nasze opiekunki cechują się wysoką kulturą osobistą, sumiennością i cierpliwością, dzięki której są w stanie współpracować nawet z najbardziej wymagającym podopiecznym.

Naszą ofertę dostosowujemy do wymagań Naszych podopiecznych, ich stanu zdrowia i potrzeb. Wspieramy również najbliższą rodzinę podopiecznego, ponieważ rozumiemy, że nie zawsze jest możliwość sprawowania opieki samodzielnie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.opiekazzamieszkaniem.pl

Opinie o stronie www.opiekazzamieszkaniem.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prywatny dom spokojnej starości w Kostkowie - Leśne Wrota funkcjonuje od wielu lat, tworząc rodzinną atmosferę i domowy klimat. Dopełniamy wszelkich (...)
Miasteczko Seniora to miejsce, gdzie osoby starsze zostaną objęte całodobową opieką. Mała Wisła to malownicze miejsce, otoczone naturą co daje (...)
Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Domu Seniora „A w sercu maj”, który mieści się w Woli Czołnowskiej w pobliżu Puław. Oferujemy profesjonalną (...)
Veritas Polska to firma, która świadczy opiekę domową nad osobami starszymi wobec osób zmagających się z różnymi problemami i schorzeniami. Pracujemy (...)
Dzięki miłości do wykonywanej pracy i traktowaniu pensjonariuszy, jak własnych członków rodziny, dom starców Pogodne Dni Małopolska stał się (...)
Agencja opiekunek Veritas Opieka zatrudni chętne osoby do pracy opiekunki w Niemczech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług związanych (...)
Opiekę nad osobami chorymi i niepełnosprawnymi oferuje Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy NZOZ SANUS S.C. w Radlinie. Wykonujemy profesjonalne usługi (...)
Chcesz pracować jako opiekunka w Anglii? Znasz język angielski przynajmniej w stopni dobrym? Masz doświadczenie w opiece seniora? Wiesz jakie potrzeby (...)