Dostępność plus

Dostępność plus
Dostępność plus
ID wpisu: 33384
Dodano: 05.01.2021
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 33
CTR: 3.03%
20
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dostępność Plus to program, który rozumie szczególne potrzeby komunikacyjne osób niesłyszących, które powinny być zaspokajane poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii w dostępie do tłumacza.

Dlatego właśnie Migam umożliwia zdalny dostęp do tłumaczy polskiego języka migowego. Klienci korzystający z www.tlumacz.migam.org zapewniają pełne wdrożenie założeń Rządowego Programu Dostępność Plus.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: migam.org

Opinie o stronie migam.org (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalizujemy się w fotowoltaice. Nasza firma znajduje się w Piasecznie i panele fotowoltaiczne są na dziś produktem którym nie tylko handlujemy (...)
Kompleksowa analiza biznesowa dopasowana do potrzeb Klienta oraz edukacja biznesowa stanowiąca efekt połączenia na bieżąco aktualizowanej teorii (...)
Account Trees nie jest standardowym biurem rachunkowym. To oferta przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy poszukują indywidualnej osoby z pełną (...)
Tanie pożyczki, specjaliści zajmujący się najróżniejszymi rzeczami oraz wiadomości z Polski i Świata. To wszystko znajdziesz na stronie internetowej (...)
Wejdź na etee.edu.pl i poznaj serwis, który oferuje ciekawe informacje z świata biznesu. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, pasjonujesz się rozwojem (...)
Chcesz wysokiej jakości rozwiązań, dzięki którym uda ci się rozwinąć twoje przedsiębiorstwo? Skorzystaj więc ze strony internetowej Kamyczek! (...)
Dzięki stronie Mój Startup, znajdziesz najlepsze urządzenia i technologie, dzięki którym stworzysz lub rozwiniesz swoją firmę na cyfrowych portalach. (...)
Spółka Cywilna "Kapitał-usługi księgowe" obsługuje w zakresie obsługi płacowe, kadrowej i księgowej firmy przede wszystkim z terenu (...)