gorand.szczecin.pl kurs hds szczecin

gorand.szczecin.pl kurs hds szczecin
gorand.szczecin.pl kurs hds szczecin
ID wpisu: 33274
Dodano: 15.12.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 25
CTR: 0.00%
4
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli chcą Państwo zdobyć uprawnienia do pracy w branży stoczniowej, transportowej, logistycznej i innych z wykorzystaniem dźwigów i suwnic, zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Szkolenia Technicznego Gorand w Szczecinie. Rekomendujemy szkolenia dla operatorów i konserwatorów dźwignic oraz szkolenia morskie i portowe. Gwarantujemy zdobycie specjalistycznych kwalifikacji, proponując bogaty program ciekawych kursów oraz wysoki poziom nauczania. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą ośrodka i do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: gorand.szczecin.pl

Opinie o stronie gorand.szczecin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Exam Excellence to platforma edukacyjna stworzona z pasji do przekazywania wiedzy. Oferujemy kursy maturalne z zakresu matematyki oraz języka angielskiego. (...)
Prezentujemy Państwu ofertę Biura Konsultacyjno-Usługowego ADVISORY w Szczecinie. Świadczymy usługi w zakresie szkoleń i konsultingu związanego (...)
Centrum Językowe BEST GERMAN we Wrocławiu zajmuje się tłumaczeniami dla firm i osób prywatnych, jak również poleca efektywną naukę języków (...)
Jeżeli chcesz prowadzić swój samochód i uzyskać właściwe uprawnienia, zapraszamy na kurs kt. B, jaki oferuje MOBIL auto - szkoła nauki jazdy w (...)
Szkolenia i konsultacje dla firm i osób indywidualnych z zakresu Machine Learning, Scrum oraz wzorców projektowych. Kursy odbywają się stacjonarnie (...)
W Rawiczu w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firma Prekursor, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz organizowaniu kursów. (...)
Przygotowaliśmy Państwu bogaty katalog szkoleń dedykowanych głównie specjalistom branży IT. Proponujemy kursy Excel rozwijające podstawowe lub (...)
Nasza firma przygotowała najlepsze szkolenia. Jeśli chcecie szukać całkowicie nowego obszaru zawodowego związanego z branża finansową to my pomożemy (...)