Prywatny ośrodek leczenia narkomanii - prywatnyosrodek.pl

Prywatny ośrodek leczenia narkomanii - prywatnyosrodek.pl
Prywatny ośrodek leczenia narkomanii - prywatnyosrodek.pl
ID wpisu: 33246
Dodano: 09.12.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 43
CTR: 0.00%
10
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli potrzebny jest odwyk alkoholowy to my się tym zajmiemy. Możemy osobę uzależnioną od alkoholu zamknąć na określony czas. Możemy również zaoferować możliwość codziennego dochodzenia do nas. Wszystko zależne jest od stanu zaawansowania takiej osoby. Jeśli potrzebny jest odwyk od narkotyków lub gier hazardowych to również Wam pomożemy. Zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prywatnyosrodek.pl

Opinie o stronie prywatnyosrodek.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Terapia Wrocław to jedna z usług oferowanych przez Ośrodek Psychoterapii Przystań. Prowadzone przez na terapie obejmują pomoc dla rodzin, par oraz (...)
Psychoterapia i terapia psychologiczna sposobem na Twoje problemy. Konflikt małżeński, mobbing, przemoc w domu lub pracy, depresja, nerwica, śmierć (...)
Dbanie o dobry słuch jest bardzo ważne. Jeżeli potrzebujecie państwo specjalisty, który wykona badanie słuchu lub pomoże w doborze aparatu słuchowego, (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą badań przeprowadzanych przez Dobrą Diagnostykę. Wykonujemy badania przewodnictwa nerwowego oraz badania elektroencefalografii. (...)
Renomowany gabinet stomatologiczny swoje usługi oferuje całym rodzinom. Korzystając z usług naszego gabinetu, możesz zapewnić opiekę nie tylko (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Optyk P. Hilary w Słupsku i Ustce. Świadczymy usługi w zakresie pomocy osobom niedowidzącym oraz (...)
Pamiętaj, że stany zapalne to nasz ukryty wróg. Stoi u podstaw wielu chorób przewlekłych, którym zawczasu można zapobiec m. in. regulując dietę. (...)
Detoks alkoholowy oferuje ośrodek Medex-Vip w Posadzie pod Koninem. Zespół specjalistów medycznych eliminuje nowoczesnymi metodami nieprzyjemne i (...)