stinger-press.pl

stinger-press.pl
stinger-press.pl
ID wpisu: 33227
Dodano: 05.12.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 56
CTR: 0.00%
22
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wydawnictwo gier fabularnych STINGER PRESS TOMASZ CHMIELIK w Świdniku zaprasza do zapoznania się z ofertą polskich edycji zagranicznych gier fabularnych. Polecamy interesujące produkty, których zakres stale będzie się powiększać, także o polskie systemy. W planach wydawniczych mamy takie tytuły, jak Ostrza w mroku Johna Harpera, Kompania ostrzy Strasa Acimovica i Johna LeBoeuf-Little'a i wiele innych. Jako twórca posiadam spore doświadczenie w branży wydawniczej, m. in. w edycji Fate Core i Dungeons & Dragons czy piątej edycji Wampira: Maskarady. Zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.stinger-press.pl

Opinie o stronie www.stinger-press.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli szukasz gier na PS3 lub gier na PS4, to właśnie trafiłeś do raju! Graj Tanio to sklep z grami na konsole, które wyróżniają się niezwykłą (...)
Prowadzimy skup i komis gier na konsole, w którym każdy może nie tylko pozbyć się niepotrzebnych gier, ale również kupić nowe gry, lub po prostu (...)
GTFO Polska zaprasza miłośnicy gier Hardcore Survival Horror (FPS) z naciskiem na kooperacje będą mieli co robić. W GTFO drużyna skazańców ma (...)
Witaj najserdeczniej na stronie poświęconej skórką do świetnej, nieśmiertelnej wręcz gry jaką jest Minecraft. Skiny Minecraft, po angielsku Minecraft (...)
Wszystkich zaintersowanych liczbowymi grami losowymi zapraszamy na lotteo.pl Tutaj znajdziecie zawsze aktualne wyniki gier liczbowych z rodziny lotto. (...)
Urządzenia zwane konsolami do gier to nasza wielka pasja i staramy się przygotowywać dla klientów wiele ciekawych propozycji związanych z tymi urządzeniami. (...)
Oferta, która została przygotowana przez nasz sklep to przede wszystkim zróżnicowane gry konsolowe oraz sprzęt, który pozwoli te gry wykorzystywać. (...)
Dzięki naszej stronie w końcu gry lotto z całego świata są dla Was dostępne. Stworzyliśmy mechanizm, który umożliwia zawieranie zakładów na (...)