Gabinet psychoterapii i hipnozy- My Life Rzeszów

Gabinet psychoterapii i hipnozy- My Life Rzeszów
ID wpisu: 33167
Dodano: 02.12.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 36
CTR: 2.78%
8
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Psychoterapia i terapia psychologiczna sposobem na Twoje problemy. Konflikt małżeński, mobbing, przemoc w domu lub pracy, depresja, nerwica, śmierć kogoś bliskiego. Z takimi problemami zmaga się samotnie wiele osób. A wystarczy skorzystać z pomocy psychoterapeuty by pozbyć się ich dużo szybciej. Osoby z Rzeszowa i okolic mogą to zrobić pod okiem znanego i cenionego lekarza, jakim jest Psychoterapeuta Jerzy Pawlik rezydujący w Gabinecie Psychoterapii i Hipnozy My Life przy ulicy Marszałkowskiej 9 w Rzeszowie. Odwiedź stronę lub gabinet a dowiesz się więcej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychoterapeuta-rzeszow.com.pl

Opinie o stronie psychoterapeuta-rzeszow.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dbanie o dobry słuch jest bardzo ważne. Jeżeli potrzebujecie państwo specjalisty, który wykona badanie słuchu lub pomoże w doborze aparatu słuchowego, (...)
Jesteśmy gabinetem medycznym świadczącym usługi medycyny estetycznej. W Łodzi specjalizujemy się w depilacji laserowej Vectus. Nasze kluczowe usługi (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą badań przeprowadzanych przez Dobrą Diagnostykę. Wykonujemy badania przewodnictwa nerwowego oraz badania elektroencefalografii. (...)
Renomowany gabinet stomatologiczny swoje usługi oferuje całym rodzinom. Korzystając z usług naszego gabinetu, możesz zapewnić opiekę nie tylko (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Optyk P. Hilary w Słupsku i Ustce. Świadczymy usługi w zakresie pomocy osobom niedowidzącym oraz (...)
Pamiętaj, że stany zapalne to nasz ukryty wróg. Stoi u podstaw wielu chorób przewlekłych, którym zawczasu można zapobiec m. in. regulując dietę. (...)
Genesis z siedzibą w Krakowie to nowoczesna Klinika Medycyny Estetycznej. Odpowiada na potrzeby pacjentów szukających innowacyjnych i skutecznych metod (...)
Detoks alkoholowy oferuje ośrodek Medex-Vip w Posadzie pod Koninem. Zespół specjalistów medycznych eliminuje nowoczesnymi metodami nieprzyjemne i (...)