advisory.szczecin.pl Szkolenia ISO

advisory.szczecin.pl Szkolenia ISO
advisory.szczecin.pl Szkolenia ISO
ID wpisu: 33101
Dodano: 18.11.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 35
CTR: 0.00%
20
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Prezentujemy Państwu ofertę Biura Konsultacyjno-Usługowego ADVISORY w Szczecinie. Świadczymy usługi w zakresie szkoleń i konsultingu związanego z opracowaniem, wdrażaniem i przygotowaniem do certyfikacji nowoczesnych systemów zarządzania. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy opracowywaniu fundamentalnych elementów systemu oraz ich doskonaleniu, planowaniu i prowadzeniu auditów, a dodatkowo w wyborze jednostki certyfikującej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: advisory.szczecin.pl

Opinie o stronie advisory.szczecin.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Centrum Językowe BEST GERMAN we Wrocławiu zajmuje się tłumaczeniami dla firm i osób prywatnych, jak również poleca efektywną naukę języków (...)
Jeżeli chcesz prowadzić swój samochód i uzyskać właściwe uprawnienia, zapraszamy na kurs kt. B, jaki oferuje MOBIL auto - szkoła nauki jazdy w (...)
Szkolenia i konsultacje dla firm i osób indywidualnych z zakresu Machine Learning, Scrum oraz wzorców projektowych. Kursy odbywają się stacjonarnie (...)
W Rawiczu w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firma Prekursor, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz organizowaniu kursów. (...)
Przygotowaliśmy Państwu bogaty katalog szkoleń dedykowanych głównie specjalistom branży IT. Proponujemy kursy Excel rozwijające podstawowe lub (...)
Nasza firma przygotowała najlepsze szkolenia. Jeśli chcecie szukać całkowicie nowego obszaru zawodowego związanego z branża finansową to my pomożemy (...)
Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie to placówka rozpoznawalna w całym województwie oferująca szeroką gamę szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych. (...)
Firma Language Expert w Warszawie oferuje szkolenia językowe dla firm oraz osób prywatnych. W naszej ofercie mieszczą się kursy indywidualne i szkolenia (...)