SYNERGIA Analiza biznesowa i edukacja

SYNERGIA Analiza biznesowa i edukacja
SYNERGIA Analiza biznesowa i edukacja
ID wpisu: 32874
Dodano: 12.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 91
CTR: 0.00%
7
Google
7
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kompleksowa analiza biznesowa dopasowana do potrzeb Klienta oraz edukacja biznesowa stanowiąca efekt połączenia na bieżąco aktualizowanej teorii i praktyki. Osiągana w ten sposób przez nas synergia pozwala na tworzenie konkretnych rozwiązań w postaci zbioru informacji do bezpośredniego wykorzystania pozwalającego na wymierny rozwój Twojego przedsięwzięcia. Oferujemy różne typy analiz rynkowych i analizy przedsiębiorstwa, przygotowujemy biznesplany i raporty. Edukujemy w zakresie ekonomii, zarządzania, marketingu. Odległość nie ma znaczenia - wszystkie usługi z powodzeniem realizujemy zdalnie w dogodnym dla Klienta czasie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: synergia.info.pl

Opinie o stronie synergia.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Account Trees nie jest standardowym biurem rachunkowym. To oferta przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy poszukują indywidualnej osoby z pełną (...)
Tanie pożyczki, specjaliści zajmujący się najróżniejszymi rzeczami oraz wiadomości z Polski i Świata. To wszystko znajdziesz na stronie internetowej (...)
Wejdź na etee.edu.pl i poznaj serwis, który oferuje ciekawe informacje z świata biznesu. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, pasjonujesz się rozwojem (...)
Chcesz wysokiej jakości rozwiązań, dzięki którym uda ci się rozwinąć twoje przedsiębiorstwo? Skorzystaj więc ze strony internetowej Kamyczek! (...)
Kancelaria Adwokacka adw. Przemysława Bilskiego Radomsko, oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i firm. Udzielana przez Kancelarię (...)
Dzięki stronie Mój Startup, znajdziesz najlepsze urządzenia i technologie, dzięki którym stworzysz lub rozwiniesz swoją firmę na cyfrowych portalach. (...)
Spółka Cywilna "Kapitał-usługi księgowe" obsługuje w zakresie obsługi płacowe, kadrowej i księgowej firmy przede wszystkim z terenu (...)
Wychodząc naprzeciw naszym odbiorcom i klientom stworzyliśmy serwis biznesowo-finansowy. BizNews to miejsce, w którym użytkownicy znajdą odpowiedź (...)