kawecka-guzek-aleksandrowicz.pl

kawecka-guzek-aleksandrowicz.pl
kawecka-guzek-aleksandrowicz.pl
ID wpisu: 32802
Dodano: 01.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 74
CTR: 0.00%
13
Google
7
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Kawecka-Guzek & Aleksandrowicz znajduje się w Zielonej Górze. Proponuje ona prowadzenie spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Zajmuje się rozwodami, separacjami, spadkami, windykacją należności, alimentami, odszkodowaniami plus władzą rodzicielską. W zakres świadczonych usług wchodzą także negocjacje, wydawanie opinii prawnych, analizy, doradztwo oraz obsługa prawna firm. Kancelaria współpracuje z klientami prywatnymi i przedsiębiorstwami z całego kraju. Więcej szczegółów na temat działalności i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kawecka-guzek-aleksandrowicz.pl

Opinie o stronie www.kawecka-guzek-aleksandrowicz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedsiębiorców i pracodawców szukających wykwalifikowanego personelu zza wschodniej granicy zapraszamy do kontaktu z firmą WEGA.LYREA w Szczecinie. (...)
Kancelaria adwokacka Kuba Makoś powstała z myślą o profesjonalnym świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych i innych podmiotów na terenie (...)
Kancelaria Adwokacka w Gdańsku, którą prowadzi Agata Morawska zapewnia fachową obługę swoich klientów w obszarze prawa rodzinnego i karnego, w (...)
Kancelaria Prawna Radca Prawny Beata Kotula we Wrocławiu zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w prawie (...)
Jerzy Chojka do doświadczony adwokat, który w swojej kancelarii oferuje pomoc prawną dla klientów biznesowych i indywidualnych. Wszystkie sprawy (...)
SSW Consulting; wdrażamy i zarządzamy systemami jakości. Profesjonalnie szkolimy, doradzamy i wdrażamy innowacyjne mechanizmy, które umożliwiają (...)
Polskie biuro rachunkowe w Berlinie. Jesteśmy biurem z dużym doświadczeniem. U nas Twoja księgowość jest w najlepszych rękach! Jako polski księgowy (...)
Polskie biuro rachunkowe z Berlina. Pomożemy Ci we wszystkich sprawach urzędowych. Z Nami założysz swoją firmę w Niemczech a potem poprowadzimy (...)