kowsenpol.pl

kowsenpol.pl
kowsenpol.pl
ID wpisu: 32562
Dodano: 26.08.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 97
CTR: 0.00%
18
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Kowsen-pol Sp. z o.o. w Poznaniu zajmuje się szeroko rozumianym leasingiem pracowników z Ukrainy, proponując wszechstronne usługi w zakresie pracy stałej i tymczasowej oraz outsourcingu pracowników. Pomagamy naszym klientom energicznie rozwijać się na rynku pracy, organizując szkolenia wstępne, badania lekarskie, zakwaterowanie i wszelkie formalności prawne. Zapewniamy fachowe doradztwo i rozwiązania HR. Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie, na którą zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kowsenpol.pl

Opinie o stronie kowsenpol.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Doradztwo kredytowe oraz stosowny wybór ubezpieczenia zapewnią Państwu specjaliści z firmy Wolańczyk Finanse z Gdyni. Zapewniamy profesjonalne wsparcie, (...)
Wszechstronną obsługę podmiotów gospodarczych oferuje Biuro Rachunkowe Krystianny Domiter w Mysłowicach. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowo-podatkowych, (...)
Najkrócej mówiąc, oferujemy usługi imigracyjne. Skupiając się na szczegółach, oferujemy rzetelną pomoc związaną z legalizacją pobytu i pracy (...)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Robaszkiewicza „De Iure” z Siemianowic Śląskich świadczy usługi związane z prawem rodzinnym i opiekuńczym, (...)
Agencja Informacji i Bezpieczeństwa AXA EXPERT znajduje się w Krakowie a swoje usługi świadczy już od 1989 roku. Firma proponuje skuteczną pomoc (...)
Firma Green Turf zajmuje się montażem syntetycznych nawierzchni piłkarskich z certyfikatem Fifa. Instalujemy sztuczną nawierzchnie na wszelkich powierzchniach (...)
Projekt Sprzedaż to grupa specjalistów z dziedziny sprzedaży, e-marketingu, copywritingu, social mediów i tłumaczeń, która kompleksowo pomoże (...)
W Toruniu mieści się siedziba firmy Vanner, która od wielu lat zajmuje się leasingiem pracowników z Europy Wschodniej. Agencja proponuje kompleksową (...)