Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek

Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek
ID wpisu: 32384
Dodano: 27.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 202
CTR: 0.00%
44
Google
12
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ad-Intra to profesjonalna poradnia psychologiczna prowadzona przez doświadczoną Wiolettę Kucharek. W jej gabinecie znajdującym się w Łodzi na ul. Narutowicza 90 każdy z różnymi problemy natury psychologicznej, w tym brakiem umiejętności kontrolowania własnych emocji i akceptacją samego siebie znajdzie odpowiednią pomoc. Pani Kucharek m.in. zdobywała wiedzę medyczną na Uniwersytecie Łódzkim i odbywała staż w Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ im. Babińskiego w Łodzi. Jako kierująca się kodeksem etycznym i przynależna do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego z łatwością nawiązuje odpowiednią więź ze swoim pacjentem. Nie tylko indywidualnym. Możliwa jest u niej także terapia par, które przechodzą kryzys w związku. Dzięki niej będący ze sobą kobieta i mężczyzna ponownie odnajdą nić porozumienia i wspólnie przetrwają najgorsze, przyszłe dni. Jeżeli więc poszukujecie dobrego psychologa w Łodzi, który udzieli profesjonalnej psychoterapii w Łodzi, to bez problemu znajdziecie go w gabinecie położnym w śródmieściu. Na stronie https://www.ad-intra.lodz.pl/ poza możliwością umówienia się na wizytę, poczytacie także ciekawe artykuły w zakładce blog, m.in o trudnych czasach, w których znalazła się ludzkość.

Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek
ul. Narutowicza 90 lok. 6
90-139 Łódź
woj. łódzkie
Tel: 604 886 066
https://www.ad-intra.lodz.pl/
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ad-intra.lodz.pl

Opinie o stronie www.ad-intra.lodz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy polską przychodnią w Wielkiej Brytanii. Świadczymy usługi z zakresu: stomatologia, ginekologia, pediatria, dermatolog, ortopeda, neurolog, (...)
Jeśli potrzebujesz pomocy lekarskiej, niewykluczone, że będę w stanie Ci pomóc (prywatny gabinet lekarski Krzysztofa Zaleskiego). Nawiązując do (...)
Pozwól sobie na chwilę relaksu. Odwiedź stronę Gabinetu Masażu Marka Tuszyńskiego i zobacz, jak może odprężać praca prawdziwego specjalisty. (...)
Gabinet psychoterapii w Łodzi. Diagnoza, psychoterapia indywidualna oraz terapia par, testy psychologiczne, psycholog dziecięcy, coaching. Zajmujemy (...)
Dla tych, którzy poszukują siebie w potrzebie kracji lub zamanifestowania swoich talentów, polecamy konsultacje w Centrum Psychologii i Wizerunku Oassis (...)
Witam na stronie mojego wpisu. jestem doświadczonym dietetykiem z Lublina. Najważniejsza dla mnie jest jakość świadczonych przeze mnie usług, tak (...)
Sytuacje trudne w swoim życiu czy małżeństwie możesz skonsultować w Centrum Psychologicznym Danuta Dercz w Gliwicach. Jestem psychoterapeutą certyfikowanym (...)
FizjoPaluch - nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice, to gabinet fizjoterapii prowadzony przez magistra Kamila Palucha. Leczymy pacjentów bólowych, (...)