Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Łódź

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Łódź
Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Łódź
ID wpisu: 32360
Dodano: 24.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 211
CTR: 0.00%
81
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Tłumacz przysięgły języka angielskiego, wpisany na listę tłumaczy przysięgłych, prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości.

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych i ustnych dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych i placówek państwowych. Specjalizacje w dziedzinie prawa, biznesu, finansów i informatyki.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: anlegis.com

Opinie o stronie anlegis.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Rockart ze Zgorzelca jest firmą kamieniarską, specjalizującą się w realizacji indywidualnych zamówień. W sprzedaży mamy również duży asortyment (...)
Interesujesz się odnawialnymi źródłami energii? Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką realizuje firma SOLAR-VOLT w Środzie Wielkopolskiej. Obsługujemy (...)
Kamienie tarasowe, płytki kamienne i schody, kamienne posadzki czy kuchenne blaty to oferta Hurtowni kamienia StoneCreation w Nowym Sączu. Świadczymy (...)
Kursy prawa jazdy, jazdy doszkalające oraz kwalifikacje wstępne i okresowe to oferta, którą w Lublinie realizuje Ośrodek Szkolenia Kierowców ROZPĘD. (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Glass Land z siedzibą w Katowicach. Nasza firma powstała z myślą o poprawie bezpieczeństwa pracy (...)
Sprzęt laboratoryjny i materiały eksploatacyjne, odczynniki, testy diagnostyczne oraz materiały do laminatów do oferta firmy Unimarket w Poznaniu. (...)
Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości stron internetowych oraz różnego rodzaju aplikacji. Jeżeli poszukujecie państwo (...)
Prezentujemy Państwu propozycję firmy Egon Usługi Elektryczne, zlokalizowanej w Sosnowcu. Świadczymy wszechstronne usługi elektryczne na obszarze (...)