Terapia Gestalt - Tomasz Jaksik

Terapia Gestalt - Tomasz Jaksik
Terapia Gestalt - Tomasz Jaksik
ID wpisu: 3231
Dodano: 04.08.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1404
CTR: 0.00%
232
Google
42
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferta psychoterapii skierowana do osób dorosłych. Terapia indywidualna krótko- i długoterminowa, terapia małżeńska, konsultacje, poradnictwo terapeutyczne (counselling), interwencja kryzysowa, coaching. Psychoterapia w konwencji Gestalt to profesjonalna pomoc w kryzysach i problemach interpersonalnych, rodzinnych, emocjonalnych, zawodowych. Zapraszamy do Gabinetu Psychoterapii Gestalt, znajdującego się w centrum Gliwic (woj. śląskie).
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.jaksik.eu

Opinie o stronie www.jaksik.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli mieszkasz w Białymstoku, to na pewno słyszałaś o najlepszym w mieście gabinecie ginekologiczno-położniczym! A jeśli jednak nie słyszałaś, (...)
Firma Petu wykonuje w sposób zawodowy kompleksowe usługi w zakresie pełnej obsługi bhp. Zaspokajanie potrzeb naszych Klientów jest dla naszej firmy (...)
Piękny, śnieżnobiały uśmiech to wyznacznik zdrowych i zadbanych zębów. Dbając o zęby często korzystamy z ofert stomatologów. Zdarza się i (...)
Od wielu lat gabinet dentystyczny S.Tom oferuje pacjentom usługi dentystyczne najwyższej jakości dzięki wysokim kwalifikacją personelu oraz wykorzystaniu (...)
Centrum Terapii Promitis oferuje usługi z zakresu psychiatrii i psychologii. Posiadamy sprawdzony zespół profesjonalistów, którzy przyjmują także (...)
Główny zakres naszej firmy to szkolenia biznesowe w obszarze miękkich kompetencji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Aby każde szkolenie (...)
Klinika Candeo Wiesław Hędzelek - gabinet dentystyczny w Poznaniu, Wielkopolska, ul. Bednarska - protetyka, implanty i ortodoncja. Najlepsi lekarze (...)
Do Gabinetu psychologicznego w Warszawie zapraszam młodzież i osoby dorosłe, które - znalazły się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej lub zawodowej - (...)