unimarket.net.pl

unimarket.net.pl
unimarket.net.pl
ID wpisu: 32308
Dodano: 18.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 115
CTR: 0.00%
8
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sprzęt laboratoryjny i materiały eksploatacyjne, odczynniki, testy diagnostyczne oraz materiały do laminatów do oferta firmy Unimarket w Poznaniu. Funkcjonujemy w branży laboratoryjnej, oferując biegłe usługi w zakresie kompleksowego wyposażenia każdego laboratorium. Jesteśmy jedynym przedstawicielem Polysciences Europe GmbH oraz partnerem handlowym takich firm jak IQ Products, Serva Electrophoresis GmbH, czy Bachem AG. Zapewniamy profesjonalny zespół konsultantów i doradztwo na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.unimarket.net.pl

Opinie o stronie www.unimarket.net.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości stron internetowych oraz różnego rodzaju aplikacji. Jeżeli poszukujecie państwo (...)
Prezentujemy Państwu propozycję firmy Egon Usługi Elektryczne, zlokalizowanej w Sosnowcu. Świadczymy wszechstronne usługi elektryczne na obszarze (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Eko Mariny Sunport. Znajdujemy się w Starych Sadach w województwie warmińsko-mazurskim, a na (...)
Jeśli nie radzisz sobie z pozycjonowaniem, zachęcam do zwrócenia uwagi na moją ofertę (jestem osobą, której potrzebujesz). Mam wiedzę, doświadczenie (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Przychodni Weterynaryjnej Dr-HAU z Krakowa. Zapewniamy rozległy wybór kompetentnych usług weterynaryjnych (...)
Kancelaria prawna z Warszawy, która obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych. Główne specjalizacje to prowadzenie sporów cywilnych z precyzyjną (...)
Potrzebujesz przedszkola, które oferuje naukę języka angielskiego? Chcesz aby Twoje dziecko dorastało w szczęśliwym środowisku, beztrosko bawiąc (...)
Jeżeli szukasz pomocy prawnej, być może będę mógł pomóc. Dokładnie mówiąc, chodzi o obsługę prawną w Cieszynie. Jeśli zależy Ci na (...)