Atrium Centrum Ploterowe

Atrium Centrum Ploterowe
ID wpisu: 31932
Dodano: 23.05.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 262
CTR: 0.38%
83
Google
4
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: ATRIUM CENTRUM PLOTEROWE od 25 lat jest wiodącym, polskim dostawcą kompleksowych rozwiązań do druku wielkoformatowego takich marek jak:

- MUTOH: drukarki żywiczne, drukarki UV do gadżetów, eco, LED-UV, sublimacyjne i tekstylne
- EFI: produkcyjne drukarki LED-UV (rolowe, stołowe, hybrydowe)
- SUMMA: rolowe plotery tnące, stołowe systemy tnąco-frezujące
- IKONOS: własnej produkcji materiały samoprzylepne i powlekane

Kilka tysięcy instalacji świadczy o ogromnym doświadczeniu i profesjonalizmie. Firma posiada certyfikat ISO 9001.

Aktualnie firma zatrudnia ponad 100 specjalistów. Atrium oprócz centrali, magazynów i fabryki IKONOS w Opolu, posiada oddziały i magazyny w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: atrium.com.pl

Opinie o stronie atrium.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pogotowie komputerowe na terenie Warszawy – natychmiastowo reagujemy na każde zgłoszenie. Najlepsi specjaliści od sprzętu i oprogramowania komputerowego. (...)
Opakowania druk opakowań Kraków, małopolska najlepiej zlecić drukarni Papillon. Tam pięciokolorowa, a także półformatowa maszyna do wykonywania (...)
Tworzenie stron internetowych, usługi programistyczne i internetowe. Udokumentowana praca w zawodzie od 2003 roku. i doświadczenie programistyczne od (...)
Kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich firm. Dla firm wymagających stałej opieki oferowane są odpowiednie pakiety serwisowe. Zarządzanie (...)
LaptopFix to serwis komputerowy mieszczący się na terenie Warszawy w dzielnicy Ochota. Naprawiamy laptopy, tablety i konsole. W ofercie znajduje się (...)
Multi Serwis jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego rynku usług technicznych i informatycznych oczekującego pełnego wachlarza umiejętności. To, (...)
Nasza firma świadczy usługi z zakresu sprzedaży, napraw i serwisu drukarek. w naszej ofercie znajduje się również punkt ksero, oprogramowania, kserokopiarki, (...)
Monitory komputerowe, projektory i rzutniki, tusze, tonery, artykuły biurowe i drukarki - to asortyment firmy Offishop.pl z Częstochowy. Zajmujemy się (...)