Szkolenia coaching

Szkolenia coaching
Szkolenia coaching
ID wpisu: 3160
Dodano: 26.07.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1855
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
644
Google
37
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Beneficium Mens to prestiżowa placówka doskonalenia i nauczania zawodowego dorosłych. Oferujemy trzydniowe kursy specjalistyczne w zakresie HR, PR, zamówień publicznych, funduszy unijnych oraz coaching.

Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bi.org.pl

Opinie o stronie www.bi.org.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szkoła Językowa w Gliwicach SONGin ENGLISH oferuje kursy językowe z języka angielskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego. Gwarantujemy najniższe ceny (...)
Abakano to renomowana firma szkoleniowa z Wrocławia specjalizująca się w coachingu oraz szkoleniach biznesowych. Wszystkie szkolenia przygotowywane (...)
Serwis zawiera ofertę kursową szkół językowych w kraju, np. kursy języka francuskiego w Krakowie, niemieckiego w Warszawie, angielskiego w Poznaniu, (...)
Niniejsza strona internetowa przeznaczona jest przede wszystkim dla tych osób, które ciekawi podnoszenie kwalifikacji pedagogów. Znajdą tu bowiem (...)
W ramach oferty naszego ośrodka szkolenia kierowców, który działa na terenie Redy zapewniamy szkolenia kierowców. Naszym kursantom zapewniamy wysoką (...)
Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmuje się odzyskiwaniem podatku VAT oraz akcyzy dla firm na terenie Unii Europejskiej? Wybierając Tax Solution (...)
Australijska Native Speaker zaprasza na intensywne angielskie konwersacje, indywidualnie lub grupowo. Doskonałe położenie na Saskiej Kępie w Warszawie. (...)
Korzystając z naszej biznesowej szkoły szybko będziesz mieć pełną jasność odnośnie tego, jak ważne są szkolenia strategiczne, które uczą (...)