KAEL ARCHITEKCI

KAEL ARCHITEKCI
KAEL ARCHITEKCI
ID wpisu: 31587
Dodano: 31.03.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 135
CTR: 0.00%
7
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nowoczesne wnętrza cechują się funkcjonalnością, prostotą oraz dbałości o detale. Kael Architekci to biuro architektoniczne z Warszawy, które realizując swoje projekty przykłada do tych cech szczególną uwagę. Wykorzystuje też elementy najwyższej jakości oraz stara się, aby wnętrza, które projektuje były przyjazne dla osób, które będą w nich potem przebywać. Kael Architekci od 10 lat realizują projekty architektoniczne, które nieraz były już wysoko cenione przez środowisko architektów. poza wnętrzami Kael Architekci specjalizują się w budynkach kubaturowych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kael.eu

Opinie o stronie kael.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Produkty z drewna z polskich, certyfikowanych lasów na potrzeby architektury ogrodowej oferuje firma MARTYNA S.A. Działamy w obrębie 10 zakładów (...)
Posiadająca swoją siedzibę w Krakowie firma Wasko Projekt zachęca do skorzystania ze swoich usług. Od 1997 roku działamy w branży architektonicznej. (...)
Blog ze zdjęciami i opisami ciekawych zabytków i miejsc na świecie. W dużym stopniu pod kątem architektury, ale też np ciekawostek o danych krajach. (...)
W Pabianicach oraz Łodzi działa biuro projektowe Archidotum. Firma ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu domów wielorodzinnych bądź jednorodzinnych, (...)
Joanna Kłusak to architekt z wieloletnim doświadczeniem. Jej pracownia architektoniczna, która działa w Krakowie, zajmuje się kompleksowymi usługami (...)
Biuro architektoniczne Och-Ach_Concept, zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz architektury, ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność i ergonomię (...)
Sprawdź stronę internetową mojej profesjonalnej pracowni wnętrz. Szybko stanie się dla Ciebie jasne, że dostępne tutaj rozwiązania będą stanowiły (...)
Nasze biuro oferuje kompleksowe projektowanie wnętrz oraz wykończenie wnętrz. Jeśli aranżacja wnętrz jest Ci obca, spotkamy się, żeby szczegółowo (...)