Psycholog Magdalena Godula

Psycholog Magdalena Godula
ID wpisu: 29769
Dodano: 24.08.2019
Kliknięć: 19
Wyświetleń: 272
CTR: 6.99%
165
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Witryna internetowa gabinetu psychoterapii Magdalena Godula jest nie tylko wizytówką działalności, ale też kompleksową stroną opisującą jak powinno postrzegać się proces psychoterapeutyczny w nurcie psychodynamicznym , do kogo jest skierowana oferta, a także możliwość umówienia wizyty w dogodnym terminie.

Strona pozwala zbudować zaufanie do psychoteraputy poprzez poznanie metod działania, jak również zapoznanie się z kwalifikacjami i informacjami o stałej superwizji.

Strona zawiera również blog informacyjny, który na bieżąco jest poszerzany o szereg ciekawych informacji ściśle nawiązujących do pracy psychoterapeuty i psychologa.

Dodatkowo połączona jest ściśle z portalem znany lekarz w którym zamieszczone są opinie o specjalistach z danego rejonu. Na jednej z podstron zawarty jest cennik poszczególnych usług oraz czas ich trwania.

Na dole strony zawarte są dane odnośnie siedziby firmy oraz miejsc, których przyjmuje psychoterapeuta.

Konstrukcja witryny została zaprojektowana w sposób mający na celu najprzyjaźniejsze przybliżenie możliwości pomocy w problemach emocjonalnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychoterapia-godula.pl

Opinie o stronie psychoterapia-godula.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pracownia psyhoterapii i uzależnień w Łodzi. Prowadzimy terapie uzależnień od alkoholu, narkotyków, nikotyny i inne. Nasze terapie prowadzimy w (...)
Duomedic to przychodnia mieszcząca się w Dabrowie Górniczej, która w swojej ofercie posiada podstawową opiekę zdrowotną jak i opieke specjalistyczną (...)
mieszczący się w Warszawie Ośrodek Relacji i Zdrowia Psychicznego Perspektywy zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasz Ośrodek powstał z myślą (...)
Przychodnia lekarska Profi-Med została założona w 1997 roku w Goleniowie. Od samego początku swojej działalności w przychodni świadczone są wszechstronne (...)
W Krakowie znajduje się przychodnia Cracow Medical Center. Jest to profesjonalna i nowoczesna placówka proponująca konsultacje lekarzy wielu specjalności. (...)
Położony w Krakowie Instytut Dermatologii zaprasza do korzystania ze swoich usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w dermatologii. Jesteśmy placówką, (...)
Nasza poradnia psychologiczna jest otwarta dla wszystkich – niezależnie od wieku, płci i problemów. Nasz gabinet powstał w mieście Wrocław. To (...)
Skuteczne leczenie zaćmy warszawa to propozycja, jaką Klinika Zaćmy przygotowała dla wszystkich Państwa. Nie ma tutaj znaczenia, czy jest to najbardziej (...)