Damian kowalczyk pis

Damian kowalczyk pis
Damian kowalczyk pis
ID wpisu: 29718
Dodano: 20.08.2019
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 28
CTR: 3.57%
8
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Damianarturkowalczykblog.eu to blog internetowy Damiana Kowalczyka. Jestem młodym politykiem związanym z Prawem i Sprawiedliwością. Zawodowo specjalizuję się w PR i marketingu. Ukończyłem studia na zarządzaniu, a planuję również studiowanie ekonomii. Pasjonuję się polityką. Chętnie czytam również literaturą faktu. Szczegółowe informacje na mój temat znajdziesz na mojej stronie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: damianarturkowalczykblog.eu

Opinie o stronie damianarturkowalczykblog.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Celem powstania strony internetowej jest zapewnienie dostępu do informacji na temat kandydata w wyborach do parlamentu damian kowalczyk pis. Na stronie (...)
Dla każdego z nas ważne jest, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Dlaczego? Każde wydarzenia odbijają się mniej lub (...)
Strona "Akcje społeczne" powstała z potrzeby wypełnienia braków informacyjnych w mainstreamowych mediach internetowych, w których mało miejsca przeznacza (...)
Ekracja.pl to w pełni autorski serwis społecznościowy o polityce w Polsce. Jest w pełni niezależny politycznie od jakichkolwiek organizacji rządowych (...)
Zapraszamy na nowo powstały serwis z wiadomościami o barwie prawicowej. Został utworzony z misją publikowania przeanalizowanych wiadomości opartych (...)
Oficjalna strona Małgorzaty Sokół - najlepszej kandydatki na prezydenta miasta Chełma. Wybory już w październiku! Zapoznaj się z programem i moimi (...)
bielan.pl to strona znanego europosła Adama Jerzego Bielana. Zawiera informacje dotyczące jego kariery zawodowej poczynając od studiów poprzez nieustające (...)
Polityczne wiadomości z Polski oraz Europy w jednym miejscu. Abcpolityki jest portalem politycznym, w którym każdy zainteresowany znajdzie ciekawy (...)