atomspzoo.pl

atomspzoo.pl
atomspzoo.pl
ID wpisu: 29398
Dodano: 19.07.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 119
CTR: 0.00%
9
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy ATOM, która swoją siedzibę posiada w Elblągu. Zajmujemy się remediacją terenów poprzemysłowych oraz przywracaniem im funkcji mieszkaniowo-usługowej. Można nam zlecić wykonanie poborów i badań, opracowanie planów i dokumentacji, oczyszczanie terenu oraz wód gruntowych, wywóz i utylizację odpadów, nadzór, audyt, działania naprawcze a ponadto obsługę firm z zakresu ochrony środowiska. Zatrudniamy doświadczonych fachowców z aktualną wiedzą. Gwarantujemy korzystne ceny usług i rzetelność. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.atomspzoo.pl

Opinie o stronie www.atomspzoo.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szukasz profesjonalnego i perfekcyjnie zaopatrzonego sklepu z materiałami i akcesoriami montażowymi? Zależy Ci na wysokiej jakości obsłudze, szerokim (...)
Najwyższej jakości usługi wysokościowe w Krakowie oferuje firma Balance. Zajmujemy się pielęgnacją i wycinką drzew, malowaniem elewacji, renowacją (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy Came Connect. Od wielu lat funkcjonujemy w branży oferując naszym klientom szeroki (...)
CuprumPro sp. z o.o. we Wrocławiu to firma projektowa, która specjalizuje się w budownictwie przemysłowym. Projektujemy dla przemysłu metali nieżelaznych, (...)
Przedsiębiorstwo BALTIC ENGINEERING, które umieszczone jest w Gdańsku, oferuje wysokiej klasy usługi remontowe jednostek pływających. Wykonujemy (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Grupa K. Nasza siedziba mieści się w Rybniku a funkcjonujemy już od 2015 roku. Zajmujemy (...)
OSK ASIOR w Krakowie jest jedną z najlepszych szkół nauki jazdy w Krakowie, jaką wyróżnia wysoka zdawalność na egzaminie państwowym. Nasz ośrodek (...)
Umiejscowiony w Dąbrowie Górniczej Hotel oraz Restauracja Astra zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Świadczymy fachowe usługi hotelowe. Do (...)