Szkolenia z pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy
Szkolenia z pierwszej pomocy
ID wpisu: 2935
Dodano: 01.07.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1787
CTR: 0.00%
268
Google
47
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkolenia BHP. Nasza firma absorbuje się prowadzeniem wykładań ppoż, pierwszej pomocy, nauką zadań ochrony przeciwpożarowej, minimalnych wymagań maszyn, badaniami termowizyjnymi, pomiarami natężenia oświetlenia a także wieloma innymi. Jeśli brakuje w Twojej przedsiębiorstwie właściwie wykwalifikowanego pracownika zapraszamy na nasze ćwiczenia! Podeślij nam swoich ludzi, a nabędziesz wyśmienicie przyrządzanych pracowników, którzy właściwie zorganizują system ochrony przeciwpożarowej jak również przeprowadzą instruowania BHP dla Twoich innych pracowników. Wydawałoby się, że te zagadnienia nie wymagają nadzwyczajnych ćwiczeń. Nic wybitniej mylnego! Zagadnienie bezpieczeństwa w Twojej kompanii zyskuje znamiennie na znaczeniu w momencie, jakiego nigdy nie przewidzisz. Nigdy nie wiesz jaka klęska może się wydarzyć! Tylko właściwie zorganizowany ustrój ppoż i bhp może Cię uchronić od najgorszego! Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mjdae.pl

Opinie o stronie www.mjdae.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Budowa obiektów stalowych: magazynów, budów, budów, warsztatów, hal przemysłowych. Około 40 - 50 lat temu w Stanach Zjednoczonych wypływając (...)
Nie widzisz jak wybudować profesjonalny garaż kongruentny z wszelakimi normami wiążącymi w naszym państwie? Nie możesz sobie wyobrazić jak zdołałby (...)
Spotykamy na turystycznych szlakach ciekawe budownictwo o charakterze rezydencjonalnym,obronnym. Tym obiektom poświęcam stronę. Czasem są to budowle (...)
Serwis zabytki-podkarpacie.pl to strona z bazą zabytków województwa podkarpackiego. Wszystkie zabytki znajdujące się w serwisie mają co najmniej (...)