Agencja detektywistyczna Warszawa | Detektyw Pozaroszczyk

Agencja detektywistyczna Warszawa | Detektyw Pozaroszczyk
ID wpisu: 28850
Dodano: 21.05.2019
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 110
CTR: 0.91%
39
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Agencja detektywistyczna Piotr Pozaroszczyk to zespół wysoko wykwalifikowanych, licencjonowanych prywatnych detektywów, świadczących usługi na rzecz osób prywatnych, firm i instytucji. Oferujemy usługi z zakresu detektywistyki, zabezpieczeń, ochrony.
W zakres usług detektywistycznych wchodzą m.in: zdrady małżeńskie i partnerskie, wywiad przedmałżeński, obserwacja, kontr obserwacja, poszukiwanie osób, sprawy rodzinne, porwania rodzicielskie, kontrola niani, poszukiwanie mienia, ustalanie majątku, wykrywanie podsłuchu, kompetencje
pracownicze, tajemniczy klient, sprawdzenie lojalności, zbieranie dowodów, wywiad personalny, wywiad gospodarczy.
Nasze biuro detektywistyczne to wyselekcjonowana grupa specjalistów z zakresów: kryminalistyki, prewencji, wywiadu, prawa, procedur bezpieczeństwa, dochodzeniowo-śledczych oraz operacji specjalnych.
Posiadamy ogromną wiedzę i praktykę, sprawy swoich klientów prowadzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, działamy kompleksowo, dyskretnie i skutecznie.
Świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pozaroszczyk.pl

Opinie o stronie www.pozaroszczyk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Podstawą działalności biura rachunkowo-podatkowego Thomeyer z Elbląga jest fachowe doradztwo podatkowe. Wszechstronna pomoc w rozwiązywaniu zawiłości (...)
W naszych kompetencjach leżą m.in. sprzątania poremontowe, sprzątania biur i instytucji, osiedli i wspólnot, domów i mieszkań, okien czy przeszkleń. (...)
Proponujemy Tobie między innymi: biura do wynajęcia, biura serwisowane, sale konferencyjne oraz biura wirtualne. Z naszej oferty skorzystało już wiele (...)
Montaż klimatyzacji i urządzeń chłodniczych we Wrocławiu oferuje SCK Chłodnictwo-Klimatyzacja Leszek Szmyt. Zapewniamy montaż klimatyzacji oraz (...)
W Śmiarach w województwie mazowieckim swoją siedzibę posiada tartak DES HAUS. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży już od 1999 roku i zapewnia (...)
JAMBOX to telewizja kablowa 3 Generacji - cyfrowa jakość obrazu i dźwięku. W całkowitej ofercie dostarcza aż 289 kanałów, w tym 135 w jakości (...)
Rolety zewnętrzne, bramy rolowane garażowe i przemysłowe, kraty rolowane aluminiowe, bramy segmentowe garażowe i przemysłowe oferuje firma ROLMATIK (...)
Kolonie Zielona Góra to czas, który najmłodsi wykorzystają na konstruktywną zabawę, nauczą się bycia pośród innych oraz dzielenia się sobą. (...)