Agencja detektywistyczna Warszawa | Detektyw Pozaroszczyk

Agencja detektywistyczna Warszawa | Detektyw Pozaroszczyk
ID wpisu: 28850
Dodano: 21.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 88
CTR: 0.00%
39
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Agencja detektywistyczna Piotr Pozaroszczyk to zespół wysoko wykwalifikowanych, licencjonowanych prywatnych detektywów, świadczących usługi na rzecz osób prywatnych, firm i instytucji. Oferujemy usługi z zakresu detektywistyki, zabezpieczeń, ochrony.
W zakres usług detektywistycznych wchodzą m.in: zdrady małżeńskie i partnerskie, wywiad przedmałżeński, obserwacja, kontr obserwacja, poszukiwanie osób, sprawy rodzinne, porwania rodzicielskie, kontrola niani, poszukiwanie mienia, ustalanie majątku, wykrywanie podsłuchu, kompetencje
pracownicze, tajemniczy klient, sprawdzenie lojalności, zbieranie dowodów, wywiad personalny, wywiad gospodarczy.
Nasze biuro detektywistyczne to wyselekcjonowana grupa specjalistów z zakresów: kryminalistyki, prewencji, wywiadu, prawa, procedur bezpieczeństwa, dochodzeniowo-śledczych oraz operacji specjalnych.
Posiadamy ogromną wiedzę i praktykę, sprawy swoich klientów prowadzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, działamy kompleksowo, dyskretnie i skutecznie.
Świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pozaroszczyk.pl

Opinie o stronie www.pozaroszczyk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W Zielonej Górze mieści się Pracownia Projektowa VEGA ART arch. Maria Skowrońska, która od 1997 roku poleca swoje usługi z branży meblarskiej. (...)
Jeśli wymagasz porady specjalisty w zakresie wzroku koniecznie sprawdź co proponuje sieć salonów PAN HILARY w Łodzi. Od początku aktywności w 1971 (...)
Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy. Działamy na terenie Kielc i świadczymy usługi geologiczne oraz z zakresu ochrony środowiska. Zajmujemy (...)
Biuro Rachunkowe Tasse zapewnia kompleksową obsługę z zakresu księgowości podmiotom gospodarczym rozliczającym się na zasadzie ryczałtu ewidencjonowanego, (...)
W Warszawie znajduje się firma Dual, która zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Proponujemy sprzedaż systemów (...)
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Instytut Metali Niezależnych w Gliwicach. Placówka ta funkcjonuje na polskim rynku już od sześćdziesięciu (...)
Czarter łodzi motorowych jest opłacalnym zajęciem. Strona firmy moto czarter posiada wiele pożytecznych wiadomości na temat wynajmu jachtów. Przejrzysta (...)
Jeśli doświadczyłeś stłuczki w Lublinie, albo auto wpadło do rowu, a może tylko potrzebujesz autolawety do przewozu swojego pojazdu, zapraszamy (...)