Agencja detektywistyczna Warszawa | Detektyw Pozaroszczyk

Agencja detektywistyczna Warszawa | Detektyw Pozaroszczyk
ID wpisu: 28850
Dodano: 21.05.2019
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 127
CTR: 0.79%
40
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Agencja detektywistyczna Piotr Pozaroszczyk to zespół wysoko wykwalifikowanych, licencjonowanych prywatnych detektywów, świadczących usługi na rzecz osób prywatnych, firm i instytucji. Oferujemy usługi z zakresu detektywistyki, zabezpieczeń, ochrony.
W zakres usług detektywistycznych wchodzą m.in: zdrady małżeńskie i partnerskie, wywiad przedmałżeński, obserwacja, kontr obserwacja, poszukiwanie osób, sprawy rodzinne, porwania rodzicielskie, kontrola niani, poszukiwanie mienia, ustalanie majątku, wykrywanie podsłuchu, kompetencje
pracownicze, tajemniczy klient, sprawdzenie lojalności, zbieranie dowodów, wywiad personalny, wywiad gospodarczy.
Nasze biuro detektywistyczne to wyselekcjonowana grupa specjalistów z zakresów: kryminalistyki, prewencji, wywiadu, prawa, procedur bezpieczeństwa, dochodzeniowo-śledczych oraz operacji specjalnych.
Posiadamy ogromną wiedzę i praktykę, sprawy swoich klientów prowadzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, działamy kompleksowo, dyskretnie i skutecznie.
Świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pozaroszczyk.pl

Opinie o stronie www.pozaroszczyk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Spółki Energia Pomorze. Nasza siedziba znajduje się w Koszalinie a działalność w branży (...)
Chcesz, aby Twoja impreza firmowa była najlepsza na świecie? Spraw swoim pracownikom fotobudke w iście amerykańskim stylu, która proponuje firma (...)
Ośrodek rehabilitacyjny Sawimed zaprasza do skorzystania z usług, jakie oferujemy naszym pacjentom. Jeżeli nam tylko zaufacie, to Wasze zdrowie znajdzie (...)
In-Designer stworzy dla Państwa gustowne, nowatorskie aranżacje wnętrz. Ta znajdująca się w Katowicach pracownia wykonuje aranżacje prywatne jak (...)
Przychodnia weterynaryjna znajdująca się we Wrocławiu oferuje swoim klientom ciąg profesjonalnych zabiegów z zasięgu weterynarii. Realizujemy podstawowe (...)
Masz firmę, ale interes nie idzie Ci tak jakbyś chciał? Telefony milczą i brak zamówień? To odpowiednia pora na rozpoczęcie kampanii reklamowej (...)
Agnes to doświadczone biuro rachunkowe, które ma swoją siedzibę w Łodzi. Jest uprawomocnione do usługowego prowadzenia ksiąg od 2003 roku. Oferuje (...)
Obróbka metali CNC, w tym między innymi cięcie gazem, cięcie wodą, elektrodrążenie oraz frezowanie, to popozycja oferty PPHU SOMET w Źródłach. (...)