rob-bud.info.pl

rob-bud.info.pl
rob-bud.info.pl
ID wpisu: 28836
Dodano: 15.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 43
CTR: 0.00%
8
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wysokiej jakości posadzki szlichty cementowo-piaskowej wykonuje firma ROB-BUD Usługi Ogólnobudowlane-Handel Majewski Robert w Pszowie. Nasze posadzki zmniejszają ilość materiałów do wyrównania, są idealnie poziome i gładkie, co zapewnia niższe koszty. Dla naszych klientów użyczamy gwarancji na poziom, wytrzymałość oraz trwałość wykonanej przez nas posadzki. Poza tym robimy uskoki, tak aby każda podłoga zeszła się na tej samej wysokości, przygotujemy posadzkę pod każdą podłogę oraz gwarantujemy doradztwo. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: rob-bud.info.pl

Opinie o stronie rob-bud.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma remontowa Decor z Poznania specjalizuje się w malowaniu, szpachlowaniu, układaniu glazury, układaniu płytek, usługach remontowych oraz wykończeniowych (...)
Firma Ultrawood świadczy usługi w obszarze dystrybucji hurtowej oraz detalicznej sprzedaży desek tarasowych oraz elewacyjnych, impregnatów ochronnych (...)
Firma N-1 Elewacje Wentylowane oferuje systemy fasadowe i elewacyjne budynków. Fasady wentylowane to nowe rozwiązania na polskim rynku - aby upiększyć (...)
Polepszenie właściwości termicznych otworów okiennych, niezawodność w podniesieniu bezpieczeństwa domy. Rolety zewnętrzne nadokienne i podtynkowe. (...)
Firma Rexi z siedzibą w Mielcu to przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej, które oferuje kompleksowe usługi w tej dziedzinie. Firma współpracuje (...)
Dramix oferuje śruby rzymskie, podnośniki, taborety, narzędzia ręczne, ogniwa uzupełniające, wciągarki, zawiesia, rusztowania elewacyjne i jezdne, (...)
Za naszym pośrednictwem zamówicie Państwo kotły gazowe i stałopalne, zlecicie wykonanie ogrzewania podłogowego, czy montaż kolektorów słonecznych. (...)
Oferta firmy Komatz, to współczesny malarski sprzęt wyprodukowany z wysokiej klasy składników. Przebieg produkcji poddawany jest stałej kontroli, (...)