laboratorium.balticrenewable.com

laboratorium.balticrenewable.com
laboratorium.balticrenewable.com
ID wpisu: 28597
Dodano: 18.04.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 89
CTR: 0.00%
41
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Laboratorium BALTIC Lab mieści się w Gdańsku. Jest to nowoczesne, doskonale wyposażone laboratorium specjalizujące się w prowadzeniu badań dla branży biogazowej, przemysłowej, utylizacyjnej, rolniczej jak i motoryzacyjnej. W zakres świadczonych usług wchodzi przeprowadzanie analiz fizykochemicznych, biologicznych, pobór prób i pomiarów, analiza procesu fermentacji metanowej a oprócz tego szkolenia, przedstawienie wyników i doradztwo. Laboratorium dysponuje profesjonalnym sprzętem i zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. Więcej informacji o działalności i ofercie znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: laboratorium.balticrenewable.com

Opinie o stronie laboratorium.balticrenewable.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szukając szerokiej palety nagrobków, jak również usług skupionych na modernizacji nagrobków, wskazane jest skorzystać z usług firmy Krak-Granit. (...)
Transport zwłok, ich przechowywanie, przygotowanie ciała do pochówku oraz wszechstronna organizacja ceremonii pogrzebowej, to specjalności zakładu (...)
Agencja Ubezpieczeniowa ATENA, zlokalizowana w Kaliszu, ma wieloletnie doświadczenie w branży, co sprawia, że świadczone przez nas usługi są na (...)
Wszelkiego rodzaju projekty budynków użytkowych, takich jak hale, biura, zakłady produkcyjne czy magazyny, znajdziecie Państwo w ofercie Pracowni (...)
P. U. H. P. Pneumat to firma specjalizująca się w profesjonalnych naprawach turbosprężarek, sprężarek samochodowych jak i pneumatyki hamulcowej. (...)
Mycie okien i sprzątanie po remoncie mieszkań, domów, biur i piwnic. Utrzymanie czystości na osiedlach wraz z kompleksową obsługą terenów zielonych (...)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję przedsiębiorstwa Sanit- Gaz. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Jasionce pod Rzeszowem, (...)
Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa ECG Orbital Sp. z o.o. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku w Gdyni. (...)