laboratorium.balticrenewable.com

laboratorium.balticrenewable.com
laboratorium.balticrenewable.com
ID wpisu: 28597
Dodano: 18.04.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 203
CTR: 0.00%
102
Google
7
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Laboratorium BALTIC Lab mieści się w Gdańsku. Jest to nowoczesne, doskonale wyposażone laboratorium specjalizujące się w prowadzeniu badań dla branży biogazowej, przemysłowej, utylizacyjnej, rolniczej jak i motoryzacyjnej. W zakres świadczonych usług wchodzi przeprowadzanie analiz fizykochemicznych, biologicznych, pobór prób i pomiarów, analiza procesu fermentacji metanowej a oprócz tego szkolenia, przedstawienie wyników i doradztwo. Laboratorium dysponuje profesjonalnym sprzętem i zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. Więcej informacji o działalności i ofercie znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: laboratorium.balticrenewable.com

Opinie o stronie laboratorium.balticrenewable.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pozwy oraz umowy prawne to nasza specjalność. Wykorzystaj naszą wiedzę oraz doświadczenie i zamów u nas sporządzenie pozwu cywilnego, karnego, (...)
Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie dają nasze kantory. Swoje usługi świadczymy na terenie Dolnego Śląska, przede wszystkim przy autostradzie (...)
Nasza firma jest usługodawcą operującym w branży porządkowej. Nasze usługi utrzymania czystości dotyczą domów oraz biur. Jeśli Państwa firma (...)
Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Jarząbek, która swoją siedzibę posiada w Nowym Targu. Zajmujemy się sprzedażą (...)
Z satysfakcją zapraszamy Państwa do zainteresowania się ofertą przedsiębiorstwa Stol- Hand- producenta drewnianych sanek i wspaniałych ludowych (...)
Nasza firma od wielu lat zajmuje się prowadzeniem dystrybucji wysokiej jakości opakowań wykonanych z folii oraz papieru. Naszym klientom zapewniamy (...)
Przedsiębiorstwo ASC Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o. o. oferuje sprzedaż automatyki chłodniczej, klimatyzacyjnej, ciepłowniczej i przemysłowej. (...)
Nasze projekty wyróżniają się na rynku wysoką jakością, starannością wykonania oraz innowacyjnością. Łączymy w nich nowoczesność i tradycję. (...)