laboratorium.balticrenewable.com

laboratorium.balticrenewable.com
laboratorium.balticrenewable.com
ID wpisu: 28597
Dodano: 18.04.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 324
CTR: 0.00%
102
Google
17
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Laboratorium BALTIC Lab mieści się w Gdańsku. Jest to nowoczesne, doskonale wyposażone laboratorium specjalizujące się w prowadzeniu badań dla branży biogazowej, przemysłowej, utylizacyjnej, rolniczej jak i motoryzacyjnej. W zakres świadczonych usług wchodzi przeprowadzanie analiz fizykochemicznych, biologicznych, pobór prób i pomiarów, analiza procesu fermentacji metanowej a oprócz tego szkolenia, przedstawienie wyników i doradztwo. Laboratorium dysponuje profesjonalnym sprzętem i zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. Więcej informacji o działalności i ofercie znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: laboratorium.balticrenewable.com

Opinie o stronie laboratorium.balticrenewable.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadająca siedzibę w Kolinczu (woj. pomorskie) firma LA FRONTE serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją fachową (...)
Kompleksowym i biegłym recyclingiem zbędnych odpadów zajmuje się firma Maxkat w Przemyślu. Prowadzony przez nas skup katalizatorów samochodowych, (...)
Warsztat samochodowy ADI mieści się na warszawskiej Woli. Można tutaj wykonać naprawy mechaniczne pojazdów osobowych i dostawczych a oprócz tego (...)
Sporządzanie aktów notarialnych i poświadczeń, doręczanie oświadczeń, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych (...)
Firma ESCORT w Szczecinie to autoryzowany dystrybutor światowych liderów w branży elektroniki morskiej, hydroakustyki i monitoringu podwodnego. Prowadzimy (...)
Gajowski Agrotechnika w Rzeplinie to dealer w branży rolniczej w Polsce i lider sprzedaży wysokiej jakości maszyn rolniczych. Ponieważ stawiamy na (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Primeko. Nasza siedziba mieści się w Gnieźnie a zajmujemy się montażem przydomowych (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę biura Doradcy Kredytowego Ewy Krośnickiej. Znajdujemy się w Gdyni a nasze usług świadczymy (...)