www.valia.com.pl

www.valia.com.pl
www.valia.com.pl
ID wpisu: 27998
Dodano: 13.02.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 132
CTR: 0.00%
13
Google
2
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: VALIA Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego mieści się w Tarnowskich Górach przy ulicy Norweskiej 13. Celem naszej działalności jest zapewnienie Państwu wszechstronnej obsługi w obszarze wyceniania wartości nieruchomości dla potrzeb banku, sądu czy też urzędów skarbowych. Proponujemy wycenę w celu zamiany, kupna lub sprzedaży posiadłości gruntowych bądź lokalowych, zabezpieczenia kredytu bankowego, ubezpieczenia czy zniesienia własności lub współwłasności nieruchomości. Co więcej prowadzimy usługi doradczo-inwestycyjne, a także sporządzamy opracowania i ekspertyz z dziedziny nieruchomości. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.valia.com.pl

Opinie o stronie www.valia.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Architektura, wnętrza, formy użytkowe oraz grafika użytkowa to obszary działalności, jaką w Koszalinie realizuje NOWA PRACOWNIA. Nasze projekty (...)
Atrakcje dla dzieci i dla dorosłych oraz przyciągający program artystyczny i profesjonalne zaplecze estradowe oferuje Agencja eventowa Pam Paulina (...)
Kompleksową rejestrację pojazdów zapewnia firma Rejskon z Rokietnicy. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy. Realizujemy wszystkie niezbędne (...)
Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji wysokojakościowych, nowoczesnych elementów wystroju wnętrza zapewnia WOOD AND STEEL DESIGN SP. Z O.O. (...)
Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję sieci pubów Wapiarnia. Nasze punkty znajdują się w Gdańsku, Poznaniu oraz Lublinie i są (...)
Szukasz części zamiennych do maszyn budowlanych i serwisu? Zapraszamy do kontaktu z firmą SELPART Kamil Kościelak w Kruszwicy. Zajmujemy się sprzedażą (...)
Firma Cart Poland Maciej Twardowski z Wólki Mińskiej to producent i dystrybutor bramek obrotowych, jaki na rynku działa od 1992 r. Nasz zespół tworzą (...)
Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość, czy kupić wymarzone mieszkanie i je wykończyć w najlepszym standardzie, ale boisz się efektów pracy tzw. (...)