Kancelaria Iuriso - windykacja i odszkodowania w Tarnowie

Kancelaria Iuriso - windykacja i odszkodowania w Tarnowie
ID wpisu: 27929
Dodano: 10.02.2019
Kliknięć: 10
Wyświetleń: 425
CTR: 2.35%
206
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (6 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Iuriso, która ma swoją siedzibę w Tarnowie przy ul. Konarskiego 25, świadczy pomoc prawną przy sprawach dotyczących odszkodowań i windykacji przeterminowanych należności. Odszkodowania, którymi zajmuje się kancelaria dotyczą zdarzeń ubezpieczeniowych do 20 lat wstecz. Obejmują odszkodowania dla osób, które ucierpiały w wyniku wypadku komunikacyjnego lub błędu medycznego. Prawnicy zatrudnieni przez kancelarię reprezentują swoich klientów przed firmami ubezpieczeniowymi nie tylko w Tarnowie, ale w dowolnej miejscowości w Polsce.
Windykacja należności, którą świadczy kancelaria dotyczy przeterminowanych długów i prowadzi obsługę długów na wszystkich etapach procesu egzekucyjnego. Prawnicy kancelarii zajmują się windykacją w Tarnowie i poza Tarnowem. Więcej szczegółów można znaleźć na firmowej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.iuriso.pl

Opinie o stronie www.iuriso.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla firm oraz klientów indywidualnych. Przedmiotem działania Kancelarii jest prawo gospodarcze (...)
Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski & Guzek świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej. W szczególności prowadzi sprawy z zakresu obsługi (...)
Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz prowadzi czynności notarialne w siedzibie kancelarii w Bielsko Białej bądź miejscu uprzednio określonym (...)
Marketing, a szczególnie target marketing, direct mailing, telemarketing - to projekty wymagające fachowego prowadzenia, zresztą podobnie jak: baza (...)
Mająca siedzibę w Wodzisławiu Śląskim Kancelaria radcy prawnego Bogdana Skaby zaprasza do współpracy osoby fizyczne jak i przedsiębiorców. Firma (...)
Jeśli interesują Cię usługi notariusza to zapraszam do odwiedzania mojej kancelarii znajdującej się w Katowicach. Każdy kto chce skorzystać z (...)
Na stronie internetowej http://www.mddp-outsourcing.pl/ znajdują się informacje na temat działań firmy MDDP, która świadczy usługi w zakresie prowadzenia (...)
Problemy z prawem pracy czy prawem cywilnym? Niezbędne mu temu jest zaczerpniecie porady doświadczonej kancelarii adwokackiej Adw, która wyciągnie (...)