Kancelaria Iuriso - windykacja i odszkodowania w Tarnowie

Kancelaria Iuriso - windykacja i odszkodowania w Tarnowie
ID wpisu: 27929
Dodano: 10.02.2019
Kliknięć: 11
Wyświetleń: 562
CTR: 1.96%
291
Google
1
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (7 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Iuriso, która ma swoją siedzibę w Tarnowie przy ul. Konarskiego 25, świadczy pomoc prawną przy sprawach dotyczących odszkodowań i windykacji przeterminowanych należności. Odszkodowania, którymi zajmuje się kancelaria dotyczą zdarzeń ubezpieczeniowych do 20 lat wstecz. Obejmują odszkodowania dla osób, które ucierpiały w wyniku wypadku komunikacyjnego lub błędu medycznego. Prawnicy zatrudnieni przez kancelarię reprezentują swoich klientów przed firmami ubezpieczeniowymi nie tylko w Tarnowie, ale w dowolnej miejscowości w Polsce.
Windykacja należności, którą świadczy kancelaria dotyczy przeterminowanych długów i prowadzi obsługę długów na wszystkich etapach procesu egzekucyjnego. Prawnicy kancelarii zajmują się windykacją w Tarnowie i poza Tarnowem. Więcej szczegółów można znaleźć na firmowej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.iuriso.pl

Opinie o stronie www.iuriso.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do naszej kancelarii notarialnej Agnieszki Marii Adamonis. Kancelaria mieści się w przy ulicy Piecewska 27 na Gdańskiej Morenie. Zapraszamy (...)
Problemy z odzyskaniem należności dotyczą wielu ludzi i przedsiębiorców. Jeżeli macie Państwo nakaz zapłaty i chcecie przeprowadzić egzekucję (...)
Od dekady nasza firma oferuje klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym niezależne doradztwo finansowe. Wdrożyliśmy najwyższe standardy obsługi (...)
Pomoc prawną kierujemy do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Prawnik Magdalena Kuraś stara się podejść do każdej ze spraw indywidualnie (...)
Kancelaria Radcy Prawnego Jagoda Mazurek świadczy szeroki zakres usług prawnych, udzielając doradztwa prawnego z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego (...)
Kancelaria Adwokacka Olszański prowadzi swoją działalność od 2002 roku na ternie Łodzi. Jej siedziba znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie (...)
Działająca w samym centrum Kielc Kancelaria Adwokacka Konrada Kamińskiego zapewnia swoim klientom całościową radę prawną dosłownie w najtrudniejszych (...)
Wszystkie osoby, które stykają się z tematyką prawa budowlanego, budują nieruchomość lub prowadzą firmy budowlane, serdecznie zapraszamy na stronę (...)